"Hit & Run" - sezon 2. Kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu? [OBSADA]

Serial "Hit & Run" podbił serca polskich widzów. Produkcja z udziałem Liora Raza, znanego z "Faudy" - innej popularnej produkcji Netfliksa - dominuje obecnie w rankingu "top 10". Czy wiadomo już, kiedy jego fani mogą spodziewać się drugiego sezonu?

Pierwszy, liczący dziewięć odcinków sezon tego amerykańsko-izraelskiego serialu, zadebiutował na Netfliksie 6 sierpnia. Po tygodniu od premiery osiągnął szczyt zestawienia "top 10" najchętniej oglądanych produkcji w tym serwisie.

Zobacz wideo Nowe anime od Netfliksa: "Wiedźmin: Zmora Wilka" [ZWIASTUN]

"Hit & Run". Opis i zwiastun pierwszego sezonu

O czym opowiada serial, który wzbudza obecnie największe zainteresowanie na polskim Netfliksie?

Głównym bohaterem jest Segev - cieszący się rodzinnym szczęściem mężczyzna, aż do czasu, gdy jego żona ginie w wypadku samochodowym w Tel Awiwie. Pogrążony w żałobie i zdezorientowany mężczyzna postanawia na własną rękę odnaleźć morderców, którzy uciekli do USA. W poszukiwaniach pomaga mu była dziewczyna, która odkrywa niepokojące fakty z życia ukochanej żony głównego bohatera i tajemnice, które przed nim skrywała.

SWEET GIRL: JASON MAMOA Netflix. Nowości na sierpień 2021. Co warto obejrzeć na Netfliksie? [LISTA]

Pełny zwiastun pierwszego sezonu "Hit & Run" zobaczycie poniżej:

 

"Hit & Run". W obsadzie gwiazda serialu "Fauda"

Największą gwiazdą jest tu Lior Raz, który wcielił się w postać Segeva Azulaya. Aktora doskonale znają fani serialu "Fauda", który kilka lat temu Raz stworzył dla Netfliksa wspólnie z Avim Issacharoffem. Panowie - wraz z kilkoma innymi twórcami - ponownie połączyli siły w pracy nad scenariuszem "Hit & Run".

Andrzej Seweryn w miniserialu 'Królowa' wystąpi w podwójnej roli emerytowanego krawca Sylwestra i drag queen Loretty Netflix znowu kręci z Andrzejem Sewerynem. Teraz zagra drag queen

W serialu wystąpili również Kaelen Ohm (jako Danielle Wexler Azulai), Sanaa Lathan (Naomi Hicks), Moran Rosenblatt (Tali Shapira), Lior Ashkenazi (Assaf Talmor), Gregg Henry (Martin Wexler) oraz Gal Toren (Ron Sharon).

Role showrunnerów "Hit & Run" pełnili Nicole Yorkin i Dawn Prestwich.

'Lucyfer' - zapowiedź szóstego sezonu. "Lucyfer" - jest zwiastun szóstego sezonu serialu Netfliksa!

"Hit & Run". Kiedy premiera drugiego sezonu?

Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji o tym, kiedy "Hit & Run" powróci z nowymi odcinkami. Fani mogą mieć tylko nadzieję, że przerwa pomiędzy sezonami ich ulubionego serialu nie wydłuży się tak, jak w przypadku "Faudy" - poprzedniej produkcji Issacharoffa i Raza. Drugi sezon tego serialu miał swoją premierę w maju 2018 roku, a na kontynuację trzeba było czekać niemal dwa lata - aż do kwietnia 2020 roku.

Wpadki na planie 'Wiedźmina' - Netflix "Wiedźmin" nie będzie idealnie wierny oryginałowi. Jakie zmiany wprowadzono?

Więcej o: