"Dom z papieru". Są nowe plakaty z sezonu 5. Kiedy premiera?

Netflix pokazał plakaty nowego, piątego sezonu serialu "Domu z papieru". Kiedy odbędzie się premiera jego pierwszej części, a ile fani będą musieli poczekać na drugą?

"Dom z papieru" to hiszpański serial sensacyjny, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na Netfliksie. Czwarty sezon tej popularnej produkcji został wyświetlony ponad 65 milionów razy, jednocześnie stając się najpopularniejszym nieanglojęzycznym serialem w tym serwisie.

Gwiazdami serialu są m.in. Ursula Corbero (w roli Tokio), Alvaro Morte (Profesor), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herran (Rio), Jaime Lorente (Denver) czy Darko Peric (Helsinki).

"Dom z papieru" 5. Co wydarzy się w nowym sezonie?

"Grupa przebywa w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale doświadczyli też bolesnej straty. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy w życiu nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenie pojawia się nowy, znacznie potężniejszy od dotychczasowych, wróg - wojsko. Największy skok wszech czasów dobiega końca, a to, co zaczęło się jako napad rabunkowy, zamienia się w wojnę" - czytamy w opisie piątego sezonu.

- Chcemy zakończyć serię w stylu, w jakim to sobie wyobrażają i o którym marzą fani - wyjaśniał Alex Pina, twórca serialu "Dom z papieru".

Pełny zwiastun pierwszej części piątego sezonu możecie zobaczyć niżej, natomiast w galerii do tego artykułu czekają na Was najnowsze plakaty z bohaterami.

Zobacz wideo "Dom z papieru". Zwiastun 1. połowy 5. części

"Dom z papieru". Kiedy odbędzie się premiera piątego sezonu?

Piąty sezon "Domu z papieru" został podzielony na dwie części. Pierwsza zadebiutuje na Netfliksie już za niecały miesiąc - 3 września, jednak na drugą fani będą musieli poczekać trochę dłużej - do 3 grudnia 2021 r. Obie części będą liczyły po pięć odcinków.

Więcej o: