"Lupin". Sezon 3 już w przygotowaniu. Potwierdza to odtwórca głównej roli

Omar Sy, odtwórca głównej roli w serialu "Lupin", potwierdził, że rozpoczęła się praca nad trzecim sezonem tej popularnej produkcji Netfliksa. Kiedy będziemy mogli go zobaczyć?

Drugi sezon "Lupina" pojawił się w serwisie Netflix 11 czerwca. Główną postacią serialu jest Assane Diop zafascynowany Lupinem - słynnym złodziejem-dżentelmenem, znanym z książek Maurice'a LeblancaDiop z dziełami francuskiego pisarza zapoznał się jako dziecko. Już jako dorosły, zainspirowany wyczynami bohatera, postanawia zemścić się zamożnej rodzinie, przez którą jego ojciec niesłusznie trafił do więzienia.

Zobacz wideo "Lupin" - część druga. [ZWIASTUN]

"Lupin". Na jakim etapie przygotowań jest trzeci sezon?

Omar Sy, wcielający się w postać Assane Diopa, poinformował, że ruszyły prace nad sezonem trzecim. - Jesteśmy w trakcie rozmów. Mamy sporo pomysłów i rzeczy, które chcemy zrobić i o których chcielibyśmy opowiedzieć, ale wciąż jesteśmy w trakcie pisania - powiedział aktor w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Kadr z piątego sezonu 'Domu z papieru' "Dom z papieru". Są nowe plakaty z sezonu 5. Kiedy premiera?

- Zobaczymy, co Netflix zechce zrobić z tą serią. [...] Czas pokaże, co zaproponują, w każdym razie jest to postać [mowa o Assane Diopie - red.], która jest super przyjemna i do której z wielką przyjemnością powrócę, choćby jutro - zapewniał w marcu gwiazdor serialu w rozmowie z portalem Deadline.

W nowych odcinkach "Lupina", prócz Omara Sy, zobaczymy również: Vincenta Londeza, Ludivine Sagnier, Nicole Garcię, Clotilde Hesme, Soufiane'a Guerraba, Antoine'a Gouya, Fargassa Assandé'a i Shirine Boutellę.

Premiera 2. sezonu serialu 'Lupin' na Netfliksie. Niecodzienna reklama na Muzeum Narodowym w Krakowie 2. sezon serialu "Lupin" na Netfliksie. Niecodzienna reklama w Krakowie

"Lupin" - sezon 3. Kiedy premiera?

Data premiery klejonego sezonu "Lupina" nie została jeszcze potwierdzona przez Netfliksa, ale jak stwierdził współtwórca serialu George Kay w wywiadzie dla Radio Times, możemy spodziewać się nowych odcinków w 2022 roku.

<<Reklama>> Ebooki o Arsenie Lupinie dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: