Otwórz oczy i zobacz zwiastun "Otwórz oczy" Netfliksa

25 sierpnia Netflix udostępni kolejny serial polskiej produkcji - tym razem to "Otwórz oczy". Teraz pojawił się prawie dwuminutowy zwiastun.

Dramat psychologiczny z elementami science-fiction "Otwórz oczy" jest skierowany do młodych widzów. Scenariusz sześcioodcinkowej produkcji jest oparty na książce "Druga szansa" Katarzyny Bereniki Miszczuk.

"Otwórz oczy" - zwiastun

W roli głównej występuje debiutująca na ekranie Maria Wawreniuk. Jej Julia w następstwie tragicznego wypadku trafia do - jak się wydaje - bardzo dobrego ośrodka leczenia amnezji Druga Szansa.  W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Przewodnikiem dziewczyny po tym miejscu jest Adam (w tej roli Ignacy Liss). Kiedy Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka, jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Zobacz wideo "Otwórz oczy" [ZWIASTUN]

Za scenariusz "Otwórz oczy" odpowiadają: Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska i Klara Kochańska.

W serialu Netfliksa wyreżyserowanym przez Annę Jadowską i Adriana Panka występują również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska. Jadowska mówi o produkcji:

'Otwórz oczy' to intrygująca opowieść o wchodzeniu w dorosły świat i poszukiwaniu własnej tożsamości. Dla mnie interesujące w pracy nad tą historią było to, że opisując drogę głównej bohaterki, sięgnęliśmy również do jej świata wewnętrznego. A pełna energii i pomysłów obsada, składająca się głównie z młodych aktorów, często pierwszy raz pojawiających się na ekranie, stworzyła atmosferę, która, mam nadzieję, będzie odczuwalna w serialu.

Sprawdzimy od 25 sierpnia.

Więcej o: