"New Amsterdam" - sezon 4. Nowa bohaterka oficjalnie zapowiedziana. Kogo zastąpi?

W czwartym sezonie serialu "New Amsterdam" pojawi się nowa lekarka, która zastąpi jedną z dobrze znanych postaci. Showrunner produkcji potwierdził, że w roli nowej bohaterki wystąpi Sandra Mae Frank.

Fabuła "New Amsterdam" oparta jest na książce "Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital", napisanej przez Ericka Manheimera. Serial opowiada o doktorze Maxie Goodwinie, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych. Lekarz staje przed wyzwaniem usprawnienia funkcjonowania przestarzałej placówki i uczynienia jej przyjaźniejszą pacjentom. Dwie pierwsze odsłony produkcji można oglądać na Netfliksie oraz na kanale FOX.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

"New Amsterdam 4". Showrunner przedstawia nową bohaterkę serialu

Kim jest nowa postać, która pojawi się w czwartym sezonie serialu "New Amsterdam"?

- Młoda, utalentowana i pewna siebie dr Wilder jest jednym z niewielu niesłyszących chirurgów w Nowym Jorku. Jest zarazem jednym z najlepszych chirurgów, kropka. Ale kiedy Max próbuje zwabić ją do Nowego Amsterdamu, ta odmawia dołączenia do jego zespołu. I to nie jeden raz. Co zatem sprawi, że w obliczu dużego zapotrzebowania w całym kraju, dr Wilder wybierze właśnie ten legendarny szpital? Kogo tam zastąpi? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiemy w nowym sezonie

- powiedział showrunner David Schulner w rozmowie z TVLine.

W rolę dr Wilder wcieli się Sandra Mae Frank, aktorka znana z serialu "Zoey's Extraordinary Playlist". Twórcy potwierdzili, że w nowych odcinkach wystąpią także Chloe Freeman ("Blacklist") jako dr Pavan Carey oraz Michelle Forbes ("Dochodzenie", "Czysta Krew") w roli dr Veroniki Fuentes.

"New Amsterdam" - sezon 4. Kiedy premiera?

Wiadomo, że "New Amsterdam" powróci z czwartym sezonem 21 września. W Stanach Zjednoczonych nowe odcinki pokaże stacja NBC. Polscy wielbiciele serialu czekają wciąż na premierę sezonu trzeciego.

Decyzję o wstrzymaniu się z wypuszczeniem w świat trzeciego sezonu poza USA dyktowana była pandemią koronawirusa. Twórcy uznali, że skoro został on poświęcony w sporej części tematowi pandemii, to jego globalna premiera w obecnej sytuacji byłaby niestosowna. Wciąż nie wiadomo, kiedy trzeci sezon zadebiutuje na polskim Netfliksie.

Więcej o: