"New Amsterdam" - sezon 4. Nowa bohaterka oficjalnie zapowiedziana. Kogo zastąpi?

W czwartym sezonie serialu "New Amsterdam" pojawi się nowa lekarka, która zastąpi jedną z dobrze znanych postaci. Showrunner produkcji potwierdził, że w roli nowej bohaterki wystąpi Sandra Mae Frank.

Fabuła "New Amsterdam" oparta jest na książce "Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital", napisanej przez Ericka Manheimera. Serial opowiada o doktorze Maxie Goodwinie, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych. Lekarz staje przed wyzwaniem usprawnienia funkcjonowania przestarzałej placówki i uczynienia jej przyjaźniejszą pacjentom. Dwie pierwsze odsłony produkcji można oglądać na Netfliksie oraz na kanale FOX.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

"New Amsterdam 4". Showrunner przedstawia nową bohaterkę serialu

Kim jest nowa postać, która pojawi się w czwartym sezonie serialu "New Amsterdam"?

- Młoda, utalentowana i pewna siebie dr Wilder jest jednym z niewielu niesłyszących chirurgów w Nowym Jorku. Jest zarazem jednym z najlepszych chirurgów, kropka. Ale kiedy Max próbuje zwabić ją do Nowego Amsterdamu, ta odmawia dołączenia do jego zespołu. I to nie jeden raz. Co zatem sprawi, że w obliczu dużego zapotrzebowania w całym kraju, dr Wilder wybierze właśnie ten legendarny szpital? Kogo tam zastąpi? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiemy w nowym sezonie

- powiedział showrunner David Schulner w rozmowie z TVLine.

W rolę dr Wilder wcieli się Sandra Mae Frank, aktorka znana z serialu "Zoey's Extraordinary Playlist". Twórcy potwierdzili, że w nowych odcinkach wystąpią także Chloe Freeman ("Blacklist") jako dr Pavan Carey oraz Michelle Forbes ("Dochodzenie", "Czysta Krew") w roli dr Veroniki Fuentes.

"New Amsterdam" - sezon 4. Kiedy premiera?

Wiadomo, że "New Amsterdam" powróci z czwartym sezonem 21 września. W Stanach Zjednoczonych nowe odcinki pokaże stacja NBC. Polscy wielbiciele serialu czekają wciąż na premierę sezonu trzeciego.

'Kruk. Czorny woron nie śpi' "Kruk". Czy będzie kolejny sezon serialu? "Jest tam miejsce na ciąg dalszy"

Decyzję o wstrzymaniu się z wypuszczeniem w świat trzeciego sezonu poza USA dyktowana była pandemią koronawirusa. Twórcy uznali, że skoro został on poświęcony w sporej części tematowi pandemii, to jego globalna premiera w obecnej sytuacji byłaby niestosowna. Wciąż nie wiadomo, kiedy trzeci sezon zadebiutuje na polskim Netfliksie.

Kadr z serialu komediowego 'Rick i Morty'. 5. sezon dostępny już na HBO GO "Rick i Morty". Hasło uderzające w PiS w popularnym serialu

Więcej o: