"The Crown". Tak wygląda Diana i Karol w 5. sezonie serialu Netfliksa. Pierwsze zdjęcia nowej obsady

W mediach społecznościowych promujących serial "The Crown" Netfliksa, pojawiły się zdjęcia aktorów, którzy zagrają Dianę i Karola w kolejnym sezonie produkcji. W rolę księcia wcieli się Dominic West, a w księżną Elizabeth Debicki.
Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Pod postem pojawiła się już fala komentarzy. Zdaje się, ze fani produkcji są zachwyceni wyborem Elizabeth Debicki na księżną Dianę. Co do wyboru Domenica Westa do roli księcia Karola, to opinie są mocno podzielone. Wielu internautów zarzuca producentom, że aktor w ogóle nie przypomina księcia.

 

Netflix. Kogo zobaczymy w piątym sezonie serialu "The Crown"?

Zanim jednak twórcy serialu poinformowali, że w kolejnych odcinkach księcia Karola zagra Dominik West - znany m.in. z serialu "Prawo ulicy", "The Affair" czy "Czas prawdy"; również na Instagramie serialu pojawiło się zdjęcie "nowej" królowej.

Elżbietę II zagra Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge w filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa" oraz  Very Drake z obrazu pod tym samym tytułem. Za rolę w tym drugim filmie aktorka otrzymała nominację do Oskara. Wcześniej królową zagrały: 

  • Claire Foy - pierwszy i drugi sezon,
  • Olivia Colman - trzeci i czarty sezon.

Netflix ujawnił także, że Dianę zagra Elizabeth Debicki, która wcieliła się w księżną również w czwartym sezonie produkcji. 

 

W piątym sezonie serialu zobaczymy m.in. Jonathana Pryce'a jako księcia Filipa oraz Lesley Manville, która zagra księżniczkę Małgorzatę. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, na ekranach pojawi się też Jonny Lee Miller, który wcieli się w rolę Johna Majora, byłego premiera Wielkiej Brytanii

Kadr z piątego sezonu 'Domu z papieru' "Dom z papieru". Są nowe plakaty z sezonu 5. Kiedy premiera?

"The Crown". Kiedy premiera piątego sezonu serialu?

Twórcy serialu nie poinformowali jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się premiera piątego sezonu, jednak wiele wskazuje na to, że nowe odcinki pojawią się na platformie streamingowej w 2022 roku.

Najbliższy sezon "The Crown" skupi się wokół wydarzeń, które miały miejsce na dworze królewskim pod koniec XX wieku (lata 90.). Twórca serialu Peter Morgan zapowiedział w lipcu 2020 roku, że powstanie sześć sezonów "The Crown".

<<Reklama>> Ebooki o serialu "The Crown" dostępne są w Publio.pl >>

Pogrzeb Ewy Demarczyk, 2021 Brakuje pieniędzy na nagrobek Ewy Demarczyk. Rodzina szuka sponsorów

Więcej o: