"Magia nagości. Polska" jednak zostanie wyemitowana. Jest data pierwszego odcinka

Polska edycja "Magii nagości" z nową datą premiery. Po kilkukrotnym przekładaniu emisji widzowie, wreszcie obejrzą randkowe show w telewizji. Program pojawi się w jesiennej ramówce stacji Zoom TV.

"Magia nagości" to randkowe show, którego uczestnicy dokonują wyboru kandydata lub kandydatki, na podstawie wyglądu zewnętrznego. Spośród grupy osób, których nagie ciała odsłaniane są w kolejnych etapach zabawy, wybierana jest jedna. Szczęśliwcy dopiero na randce poznają się bliżej i decydują czy chcą kontynuować znajomość. Jak zapowiadają twórcy, program ten "jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku".

Zobacz wideo "Lucyfer" - zwiastun sezonu finałowego

"Magia nagości". Prowadząca polskiej edycji: "To program, który nikogo nie wyklucza"

Prowadzącą polskiej edycji jest znana z serialu "Ranczo" aktorka Beata Olga Kowalska.

Wiem, że "Magia nagości" to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada

- mówiła o swoim udziale w programie.

"Magia nagości". Polska edycja już wkrótce w Zoom TV

Program oparty jest na formacie "Naked Attraction", powstałym dla Channel 4 - jednego z największych brytyjskich nadawców. Zoom TV emitowała już brytyjską, duńską i niemiecką edycję "Magii nagości", które cieszyły się w Polsce sporą popularnością. Jak podają Wirtualne Media, średnia widownia wszystkich zagranicznych edycji show wyniosła 103 tys. osób.

Premiera polskiej wersji była planowana na maj br., jednak nadawca zdecydował się ją przełożyć. Powodem tej decyzji mogły być skargi na format, które docierały do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Program ostatecznie trafi do jesiennej ramówki stacji, a premierowe odcinki będą pokazywane co piątek o 23:00, począwszy od 3 września.

 
Więcej o: