Nowy serial HBO GO. Oscar Isaac i Jessica Chastain w "Scenach z życia małżeńskiego"

13 września w HBO i HBO GO zadebiutuje serial na podstawie historii autorstwa Ingmara Bergmana. W rolach głównych występują Oscar Isaac oraz Jessica Chastain.

Pięcioodcinkowa adaptacja szwedzkiego filmu i miniserialu autorstwa Ingmara Bergmana o tym samym tytule ma na nowo przedstawić klasyczną już historię miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu, tym razem jednak z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. Autorem oraz reżyserem serialu jest Hagai Levi (seriale HBO "Terapia", "Nasi chłopcy" oraz serial "The Affair").

'Eternals' "Eternals". Salma Hayek myślała, że w filmie Marvela ma zagrać babcię

Sceny z życia małżeńskiego w HBO GO - jest zwiastun

Mira (w tej roli Jessica Chastain) jest pewną siebie kobietą, która robi karierę w spółce technologicznej, ale czuje się niespełniona w małżeństwie. Jonathan (Oscar Isaac) to wycofany i wrażliwy profesor filozofii, który za wszelką cenę chce ratować ich związek. Serial pokazuje złożone osobowości Miry i Jonathana - ludzi, którzy mają świadomość, że ich małżeństwo nie legło w gruzach z powodu jednego wydarzenia czy problemu. Jego twórcy stawiają na bezkompromisową szczerość i zapraszają widzów, by przysłuchiwali się prywatnym rozmowom pary, którą targają uczucia wahające się od nienawiści do miłości.

Zobacz wideo "Sceny z życia małżeńskiego" [ZWIASTUN]

Wham! - Last Christmas (Official Video) Tak wcześnie "Last Christmas" chyba nie grał nikt. "Dokonaliśmy reasumpcji"

Premiera "Scen z życia małżeńskiego" odbędzie 13 września w HBO oraz HBO GO. W serwisie HBO GO pierwszy odcinek dodany zostanie nad ranem. 

Na antenie HBO premierowa emisja zaplanowana została równolegle z amerykańską, czyli 13 września o godz. 03:00, a następnie powtórzona o godzinie 20:10. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze.

Więcej o: