"The Walking Dead" sezon 11 - gdzie i kiedy można obejrzeć finałową odsłonę jednego z najdłużej emitowanych seriali?

Sezon 11 "The Walking Dead" to finałowa odsłona serialu, który fascynuje fanów od przeszło dekady. Zobacz, co powinieneś wiedzieć o najnowszych odcinkach historii opowiadającej o walce z przerażającymi, chodzącymi trupami.

"The Walking Dead" sezon 11 – kiedy premiera?

Kiedy dokładnie został udostępniony widzom sezon 11 "The Walking Dead"? Pierwszy odcinek wyemitowano 23 sierpnia o 3.30 i 22:00 na kanale FOX HD, a kolejne będą się pojawiać co poniedziałek.

W sumie nowy sezon "The Walking Dead" będzie liczył sobie dwadzieścia cztery odcinki. Całość została podzielona na trzy części, każda po osiem odcinków. To właśnie pierwsza z nich ma się pojawiać na kanale FOX w sierpniu i wrześniu. Cały sezon ma się natomiast zakończyć w 2022 roku.

"The Walking Dead": obsada serialu

Obsada jedenastego sezonu "The Walking Dead" składa się z bohaterów, których widzowie zdążyli poznać w poprzednich odsłonach produkcji. Pojawi się więc Negan, grany przez Jeffrey’a Deana Morgana, Maggie Greene, w którą wcieli się ponownie Lauren Cohan, Carol, czyli Melissa McBride, Rosita – Christian Serratos oraz Lydia – Cassady McClincy. Nową twarzą będzie natomiast Michael James Shaw, który wystąpi w serialu jako Mercer. Zgodnie z komiksem Roberta Kirkmana, bohater ten to dowódca żołnierzy Wspólnoty.

Zobacz wideo Gwiazda "The Walking Dead" jako Selena Quintanilla w serialu Netflixa

"The Walking Dead" – odcinki i fabuła nowego sezonu

Odcinki "The Walking Dead", które udostępnia obecnie telewizja FOX, mają już swoje tytuły. Są to:

  • Odcinek 1 – Acheron: Part 1
  • Odcinek 2 – Acheron: Part 2
  • Odcinek 3 – Hunted
  • Odcinek 4 – Rendition
  • Odcinek 5 – Out of the Ashes
  • Odcinek 6 – On the Inside
  • Odcinek 7 – Promises Broken
  • Odcinek 8 – For Blood

Twórcy potwierdzają, że sezon 11 będzie tym ostatnim, który zakończy całą sagę o starciu z zombie. Miłośnicy serialu dowiedzą się, czy postacie zdołają odbudować Aleksandrię i zobaczą, kto z nich przeżyje ostateczne starcie. Znów trzeba będzie brać pod uwagę własne słabości, deficyt żywności, a także zdecydować, czy ulec własnemu instynktowi samozachowawczemu. Jak poradzą sobie bohaterowie?

"The Walking Dead" – Netflix i dostęp do kolejnych sezonów

Netflix jako popularna platforma streamingowa, również udostępnia "The Walking Dead" swoim użytkownikom. Obecnie znajduje się tam dziesięć sezonów, dlatego to świetne miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby nadrobić zaległości. Jedenasty sezon prawdopodobnie pojawi się na platformie już po tym, gdy wszystkie odcinki zostaną wyemitowane w telewizji.

Zobacz też: "Lucyfer" sezon 6 - kiedy czeka nas kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa?

Więcej o: