Michael Nader nie żyje. Dex Dexter z "Dynastii" miał 76 lat

Michael Nader nie żyje. Gwiazda serialu "Dynastia" i telenoweli "All My Children" chorowała na nowotwór.

Nader zmarł w swoim domu w Północnej Kalifornii, w którym przebywał ze swoją żoną Jodi Lister i psem ratunkowym Stormem. Informację o śmierci aktora potwierdził jego menedżer Richard Schwartz w USA TODAY. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie MichaelFirmanTV.com w imieniu żony Nadera można przeczytać:

Z ciężkim sercem dzielę się wiadomością o odejściu mojego ukochanego Michaela. Był pięknym i fascynującym człowiekiem z wieloma talentami i umiejętnościami. Zawsze będę za nim tęsknić.

Byli małżeństwem przez 18 lat, ich radością i pasją były psy, wiele uratowali i adoptowali.

Zobacz wideo Najwięksi aktorzy Złotej Ery Hollywood

Michel Nader nie żyje. W Polsce był najbardziej znany z roli męża Alexis

Nader grał Farnswortha Dexa Dextera, trzeciego męża Alexis Colby (Joan Collins) z "Dynastii", w latach 1983-1989. Obsada spotkała się ponownie w marcu, aby zorganizować wirtualną zbiórkę pieniędzy na pomoc osobom, które przeżyły COVID-19 i doświadczają długotrwałych skutków, jak Emma Samms, która w niezwykle popularnym niegdyś w Polsce serialu wcieliła się w Fallon Carrington Colby.

W latach 1991-2001 Nader grał Dimitriego Maricka w "All My Children", jednej z najbardziej znanych oper mydlanych w Stanach Zjednoczonych. Na chwilę wrócił do tego bohatera w 2013 roku. W jego filmografii znalazły się także takie produkcje jak "Gidget", "As The World Turns" czy "Magnum".

Aktor zostawił żonę, osierocił córkę Lindsay z poprzedniego małżeństwa z Robin Weiss, która z mężem Trevorem ma córkę Juniper.

Więcej o: