Nowa wersja serialu "Doogie Howser". Jest pierwszy zwiastun "Doogie Kamealoha, M.D."

Serial o nastoletnim lekarzu z Neilem Patrickiem Harrisem był bardzo popularny w Polsce w latach 90. Teraz Disney+ zrobił nową wersję. Główną rolę gra Peyton Elizabeth Lee.

"Doogie Kamealoha, M.D." ma liczyć dziesięć odcinków i opowiadać historię szesnastolatki, która mieszka na Hawajach i pracuje w tamtejszym szpitalu. Gdy na co dzień zajmuje się ratowaniem życia, jej koleżanki i koledzy chodzą jeszcze do liceum. Produkcja ma pokazać, jak Doogie stara się połączyć swoją zawodową pasję z życiem nastolatki.

Zobacz wideo Kayah i Super Girl & Romantic Boys w jednym secie? Męskie Granie Orkiestra zaskoczyła tak, jak tylko ona potrafi

Nowa Doogie Howser - zobacz zwiastun produkcji Disney+

Oprócz tego, jak bohaterka radzi sobie z pacjentami, twórcy chcą pokazać jej relację z pochodzącą z Irlandii matką, która pracuje na kierowniczym stanowisku w szpitalu, oraz ojcem, rdzennym mieszkańcem Hawajów, który momentami nie może pogodzić się z tym, że jego córka tak szybko dorasta.

 

W produkcję są zaangażowani żona i syn Stevena Bochco, producenta, który zmarł w 2018 roku. To on razem z Davidem E. Kelleyem wymyślił pierwowzór serialu.

Peyton Elizabeth Lee popularność zyskała dzięki produkcji Disney Channel "Andi Mack". W pozostałych rolach występują m.in. Jeffrey-Bowyer Chapman, Jason Scott Lee oraz Kathleen Rose Perkins. Premiera w Disney+ 8 września.

"Doogie Howser" z Neilem Patrickiem Harrisem powstawał w latach 1989-1993. Produkcja ma na koncie trzy nagrody Emmy. Harris w 1992 roku za swoją rolę był nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepsza pierwszoplanowa rola męska w serialu komediowym lub musicalu.

Platforma Disney+ ma wejść do Polski w przyszłym roku. W sierpniu tego roku szef Disneya Bob Chapek ogłosił, że zadebiutuje we wschodniej Europie dopiero latem 2022 roku, bo teraz firma chce jednak skupić się na Bliskim Wschodzie i Afryce Południowej.

Więcej o: