Netflix wreszcie to robi! Amerykański "The Office" będzie dostępny dla polskich widzów

To dla niektórych będzie wiadomość dnia, tygodnia, miesiąca albo roku! Netflix udostępni polskim użytkownikom wszystkie dziewięć sezonów amerykańskiej wersji "The Office".

To już oficjalna informacja, potwierdzona na Facebooku Netfliksa. Wielu fanów "The Office" czekało na nią od wejścia platformy streamingowej do naszego kraju.

Netflix pokaże amerykańską wersję "The Office"

Od kiedy będzie można oglądać tytuł w serwisie? Od 23 października. 

"24 marca 2005 roku na antenie NBC po raz pierwszy wybrzmiała charakterystyczna muzyka, której dźwięk zbudziłby z najgłębszego snu miliony widzów na całym świecie. Odkąd "Przyjaciele" zniknęli z amerykańskiego Netfliksa, to właśnie "The Office" zajęło ich miejsce wśród najpopularniejszych seriali" - pisaliśmy na Gazeta.pl, próbując przekonać niezdecydowanych, że warto zobaczyć tę produkcję. Do tej pory w Polsce można było ją oglądać w Amazon Prime Video, a teraz będzie dostępna także w ofercie Netfliksa, który od lat ma prawo do pokazywania "The Office" w USA.

Produkcja, dzięki której popularność zdobyli m.in. Steve Carell, John Krasinski czy Dwight Schrute... przepraszam, Rainn Wilson, ale imię i nazwisko granego przez niego bohatera jest niemniej znane, powstawał dla stacji NBC. Historia pracowników firmy sprzedającej papier, która jest kręcona w formie mockumentary, w Stanach Zjednoczonych była kręcona w latach 2005-2013. To amerykańska wersja brytyjskiego sitcomu wymyślonego przez Ricky'ego Gervaisa. 

Zobacz wideo Wyjątkowo w 50. odcinku "POPkultury": jakie są celebrity crushes naszych prowadzących?

Tymczasem, CANAL+ Polska we współpracy z BBC Studios realizuje polską wersję. W "The Office PL" wystąpią m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Akcja rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka".  Premiera serialu już tej jesieni.

Więcej o: