Netflix. Jest zapowiedź 3. sezonu "You". Premiera już w październiku

Joe Goldberg, czyli psychopatyczny prześladowca i bohater wciągającego thrilleru "You" powraca na ekrany. W sieci pojawiła się zapowiedź nowego sezonu, z której dowiadujemy się o dacie udostępnienia nowych odcinków produkcji, a także o tym, jakie imię dostanie dziecko Joego i Love.

"You" jest jednym z najbardziej znanych produkcji platformy streamingowej Netflix. Ze względu na dużą oglądalność i zainteresowanie po drugim sezonie ogłoszono, że powstanie kolejna seria o psychopatycznym stalkerze. W poniedziałek wieczorem dowiedzieliśmy się, że premiera nowych odcinków będzie miała miejsce już niebawem, bo w październiku. 

"You" - sezon 3. Czego możemy spodziewać się po nowej serii? 

Pierwsza zapowiedź nowego sezonu, która trafiła do sieci w poniedziałek wieczorem, to długi monolog głównego bohatera Joego (Penn Badgley), który rozważa, jak nazwać swoje dziecko, a dokładniej syna (choć spodziewał się córki). Imię musi być klasyczne, niebanalne i (a jakże!) literackie - w końcu chłopiec będzie wychowywał się w domu wypełnionym książkami.

Ciekawi, na jakie się zdecydował? To Henry. Będziecie mieli okazję go poznać już 15 października, bo to właśnie wtedy premierę będzie miał najnowszy sezon produkcji. 

 

Z teasera nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat tego, co zobaczymy w nowym sezonie. Jak czytamy w zapowiedziach, w 3. sezonie będziemy obserwować życie Joego i Love (Victoria Pedretti), którzy są już po ślubie i wspólnie wychowują dziecko

Życie spędzają teraz w Madre Linda w północnej Kalifornii, a ich otoczenie stanowią uprzywilejowani przedsiębiorcy z branży technologicznej, mamy-blogerki oraz instagramowi biohakerzy. Joe w pełni oddaje się swojej nowej roli, obawia się jednak impulsywności Love. Dodatkowo do głosu dochodzi także jego serce. Czy kobieta, której tak długo szukał, mieszka tuż obok?

 W nowych odcinkach oprócz dotychczasowej obsady zobaczymy też nowe gwiazdy. Będą to m.in.: Scott Speedman, Shalita Grant, Travis Van Winkle, Scott Michael Foster. 

"You" - o czym jest serial? 

"You" jest produkcją Netfliksa, która zwraca uwagę na problem stalkingu oraz nowoczesnych technologii, które sprawiają, że uzyskiwanie wszelkich informacji na nasz temat staje się o wiele łatwiejsze. W pierwszym sezonie mieliśmy okazję poznać przeciętnego księgarza Joego Goldberga, który poznaje Guinevere Beck aspirującą do miana pisarki. 

Księgarz zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zaczyna gorączkowo gromadzić wszelkie informacje na jej temat i wykorzystuje je, by się od niej zbliżyć. W międzyczasie w morderczy sposób pokonuje wszelkie "przeszkody", które mogłyby stanąć mu na drodze w nawiązaniu tej relacji. 

W drugim sezonie akcja toczy się w Los Angeles, gdzie przenosi się Joe. Poznaje tam Love, z którą zaczyna tworzyć związek. Po pewnym czasie jego prawdziwa twarz wychodzi jednak na światło dzienne. Na drodze pojawia się też jego była dziewczyna Candace. 

Więcej o: