Netflix. Jest zapowiedź 3. sezonu "You". Premiera już w październiku

Joe Goldberg, czyli psychopatyczny prześladowca i bohater wciągającego thrilleru "You" powraca na ekrany. W sieci pojawiła się zapowiedź nowego sezonu, z której dowiadujemy się o dacie udostępnienia nowych odcinków produkcji, a także o tym, jakie imię dostanie dziecko Joego i Love.

"You" jest jednym z najbardziej znanych produkcji platformy streamingowej Netflix. Ze względu na dużą oglądalność i zainteresowanie po drugim sezonie ogłoszono, że powstanie kolejna seria o psychopatycznym stalkerze. W poniedziałek wieczorem dowiedzieliśmy się, że premiera nowych odcinków będzie miała miejsce już niebawem, bo w październiku. 

"You" - sezon 3. Czego możemy spodziewać się po nowej serii? 

Pierwsza zapowiedź nowego sezonu, która trafiła do sieci w poniedziałek wieczorem, to długi monolog głównego bohatera Joego (Penn Badgley), który rozważa, jak nazwać swoje dziecko, a dokładniej syna (choć spodziewał się córki). Imię musi być klasyczne, niebanalne i (a jakże!) literackie - w końcu chłopiec będzie wychowywał się w domu wypełnionym książkami.

Ciekawi, na jakie się zdecydował? To Henry. Będziecie mieli okazję go poznać już 15 października, bo to właśnie wtedy premierę będzie miał najnowszy sezon produkcji. 

 

The Office (US)Netflix wreszcie to robi! Amerykański "The Office" będzie dostępny dla polskich widzów

Z teasera nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat tego, co zobaczymy w nowym sezonie. Jak czytamy w zapowiedziach, w 3. sezonie będziemy obserwować życie Joego i Love (Victoria Pedretti), którzy są już po ślubie i wspólnie wychowują dziecko

Życie spędzają teraz w Madre Linda w północnej Kalifornii, a ich otoczenie stanowią uprzywilejowani przedsiębiorcy z branży technologicznej, mamy-blogerki oraz instagramowi biohakerzy. Joe w pełni oddaje się swojej nowej roli, obawia się jednak impulsywności Love. Dodatkowo do głosu dochodzi także jego serce. Czy kobieta, której tak długo szukał, mieszka tuż obok?

 W nowych odcinkach oprócz dotychczasowej obsady zobaczymy też nowe gwiazdy. Będą to m.in.: Scott Speedman, Shalita Grant, Travis Van Winkle, Scott Michael Foster. 

"You" - o czym jest serial? 

"You" jest produkcją Netfliksa, która zwraca uwagę na problem stalkingu oraz nowoczesnych technologii, które sprawiają, że uzyskiwanie wszelkich informacji na nasz temat staje się o wiele łatwiejsze. W pierwszym sezonie mieliśmy okazję poznać przeciętnego księgarza Joego Goldberga, który poznaje Guinevere Beck aspirującą do miana pisarki. 

Winona RyderSprawdzili, ile zarabiają aktorzy "Stranger Things". Ryder dostaje naprawdę porządne pieniądze

Księgarz zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zaczyna gorączkowo gromadzić wszelkie informacje na jej temat i wykorzystuje je, by się od niej zbliżyć. W międzyczasie w morderczy sposób pokonuje wszelkie "przeszkody", które mogłyby stanąć mu na drodze w nawiązaniu tej relacji. 

W drugim sezonie akcja toczy się w Los Angeles, gdzie przenosi się Joe. Poznaje tam Love, z którą zaczyna tworzyć związek. Po pewnym czasie jego prawdziwa twarz wychodzi jednak na światło dzienne. Na drodze pojawia się też jego była dziewczyna Candace. 

Więcej o: