CANAL plus - nowości na wrzesień 2021. Na platformie zobaczymy m.in. "Szarlatana" i "Pokój 301"

Serwis CANAL + poinformował właśnie jakie filmy i seriale pojawią się już we wrześniu na platformie streamingowej. W nadchodzącym miesiącu zobaczymy m.in. "Trolle 2", "Szarlatana" oraz "Łowców tajemnic Bałtyku".

Wrzesień na CANAL plus z pewnością ucieszy fanów dokumentów - już 2 września zobaczymy premierowy odcinek serialu dokumentalnego "Z zimną krwią - morderstwo rodziny Clutterów", czyli historię, która zainspirowała Trumana Capote do napisania książki "Z zimna krwią".

11 września pojawią się natomiast "Historie Ocalałych" w reżyserii Arthura Cary o zamachu terrorystycznym na WTC i Pentagon. W filmie zobaczymy zarówno ocalałych z ataku, jak i rodziny ofiar oraz pasażerów lotu 93. Z kolei 21 września pojawi się serial dokumentalny "Łowcy tajemnic Bałtyku" o zatopionych statkach w Morzu Bałtyckim. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 71

CANAL Plus. Serialowe nowości na platformie - co warto obejrzeć?

"Pokój 301" to serial sensacyjny, którego premierę zaplanowano na 9 września. Historia opowiada o rodzinie Kurtiich, która otrzymuje list dokładnie po 12 latach po utracie dwuletniego syna - zastrzelonego przez inne dziecko.

14 września premierę będzie miał inny serial sensacyjny - tym razem o policyjnym śledztwie. "Vigil" to produkcja opowiadająca o zniknięciu szkockiego statku rybackiego oraz tajemniczej śmierci na pokładzie atomowego okrętu podwodnego.

Dzień później na platformie pojawi się "Dr. Death" - to serial o doktorze-psychopacie, który zabijał lub okaleczał swoich pacjentów. Christopher Duntsch był nawet nazywany "doktorem śmierć". "Duff i Wazowski" to z kolei kanadyjski serial kryminalny o policyjnym duecie, który będzie dostępny na CANAL plus od 22 września.

Jakie filmy pojawią się na CANAL plus we wrześniu? 

  • 5 września na platformie streamingowej znajdzie się thriller "Milczenie" opowiadający o strażniku leśnym, który musi zmierzyć się z mordercą.
  • 6 września na platformę trafi animacja "Trolle 2". W drugiej części filmu o trollach bohaterowie wyruszają w wielką podróż po trollowych krainach, gdzie królują różne style muzyki.
  • 13 września na obejrzymy film biograficzny "Skłodowska" o noblistce Marii Skłodowskiej-Curie. W polską noblistkę wcieliła się Rosamund Pike ("Zaginiona dziewczyna"); z kolei Sam Riley ("Control") zagra jej męża a Anya Taylor-Joy ("Gambit królowej") córkę.
  • Na nieco starszych widzów od 19 września będzie czekać druga część popularnego młodzieżowego melodramatu "After 2".
  • Z kolei "Szarlatan" Agnieszki Holland trafi na CANAL plus 20 września. Obraz nominowany do Oscara to historia czechosłowackiego uzdrowiciela Jana Mikolaska.
Więcej o: