"Dom z papieru" - 5 sezon. Pierwsza część już dostępna na Netfliksie

Pierwsza część piątego, a zarazem finałowego sezonu "Domu z papieru" trafiła właśnie na Netfliksa. Od piątku 3 września fani serialu Álexa Piny mogą oglądać pięć premierowych odcinków. Co się wydarzy? Kogo zobaczymy na ekranie? Kiedy odbędzie się premiera drugiej części piątego sezonu?

Co wydarzy się w nowych odcinkach tego serialowego hitu platformy Netflix? "100 godzin, które wydają się trwać 100 lat. W ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu "Domu z papieru". Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii. Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki... jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu"  - czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Zobacz wideo "Dom z papieru". Zwiastun 1. połowy 5. części
 

"Dom z papieru". Lista odcinków pierwszej połowy sezonu piątego

  • Odcinek 1 - "Koniec drogi"
  • Odcinek 2 - "Wierzysz w reinkarnację?"
  • Odcinek 3 - "Witajcie w teatrze życia"
  • Odcinek 4 - "Miejsce w niebie"
  • Odcinek 5 - "Wiele żyć do przeżycia"

"Dom z papieru 5". Obsada nowego sezonu

W piątym sezonie "Domu z papieru" powrócą aktorzy i aktorki wcielający się zarówno w żyjące postacie, jak i ci, których bohaterowie już dawno zniknęli z serialu. W ostatnim sezonie serialu zagrali: Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corbero (Tokio), Jaime Lorente Lopez (Denver), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Itziar Ituño (Raquel) oraz Estera Acebo (Monika), Rodrigo de la Serna (Palermo), Luka Peros (Marsella), Alba Flores (Nairobi), Najwa Nimri (inspektor Alicia Sierra), Diana Gomez (Tatiana). Do obsady dołączyli także Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

"Dom z papieru". Kiedy premiera drugiej części piątego sezonu?

"Dom z papieru" jest hiszpańskim serialem sensacyjnym, który cieszy się ogromną popularnością wśród subskrybentów Netfliksa. Czwarty sezon tej produkcji został wyświetlony ponad 65 milionów razy, tym samym stając się najpopularniejszym nieanglojęzycznym serialem w serwisie. Fani "Domu z papieru" muszą uzbroić się w cierpliwość, bo druga część piątego sezonu produkcji będzie miała swoją premierę dopiero 3 grudnia. Netflix opublikuje wtedy kolejnych pięć nowych odcinków.

Więcej o: