Agata Kulesza o serialu "Skazana": W więzieniu trudno mówić "Do diaska! Odejdź chuliganie". W Playerze przekleństwa będą

- Było to ciekawe doświadczenie, kiedy szłam na plan, przebierałam się w uniform i od tego momentu większość moich koleżanek aktorek zaczynała mnie, oczywiście w roli, wyzywać - mówi Agata Kulesza, z którą rozmawialiśmy w związku z premierą serialu "Skazana".

Sędzia Alicja Mazur (Agata Kulesza), znana ze swojej surowości wobec przestępców, zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok - tak zaczyna się serial "Skazana". Podczas Player SerialCon, który rozpoczyna się 4 września w Krakowie, będzie można obejrzeć dwa pierwsze odcinki produkcji na ekranie kinowym (ten drugi premierowo!). Do 8 września odbędą się m.in. pokaz kinowy serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi", a także panele dyskusyjne i warsztaty online. Swój udział zapowiedzieli m.in. twórcy polskiej wersji "The Office" i aktorzy: Magdalena Koleśnik, Leszek Lichota czy Szymon Bobrowski.  

Więcej o:

Polecane dla Ciebie