Lucyfer w kreskówkowym świecie. Netflix udostępnia klip i zdjęcia z nowego sezonu

Już za kilka dni na platformie streamingowej Netflix pojawią się nowe odcinki ostatniego sezonu serialu "Lucyfer". Przy pierwszej zapowiedzi wiadome było, że jeden z epizodów będzie w formie kreskówki. Teraz przedstawiono kilka zdjęć i ujęć właśnie z tego odcinka.

W piątek 10 września na Netfliksie pojawią się nowe odcinki szóstego sezonu "Lucyfera". Zwiastun, który udostępniono już wcześniej, wzbudził mieszane uczucia wśród widzów. Największe zdziwienie wywołała zapowiedź sceny, w której bohaterowie zmieniają się w postaci z kreskówki. Teraz serwis udostępnił zdjęcia i nagrania, które pokazują, czego można się spodziewać po tym epizodzie.

Zobacz wideo "Lucyfer" - zwiastun sezonu finałowego

"Lucyfer" - epizod animowany w szóstym sezonie serialu Netfliksa

Animowana wstawka pojawi się w trzecim odcinku ostatniego sezonu, który nosi nazwę "Yabba Dabba Do Me". Netflix udostępnił kompilację wcześniejszych momentów serialu, ale na końcu znajdują się nowe, wcześniej nieudostępniane kadry z części kreskówkowej. Widzimy rysunkowego Lucyfera, który z rozczarowaniem stwierdza, że w świecie animowanym whiskey to tak naprawdę sok jabłkowy. Zdjęcia pokazują natomiast, że kreskówkowej Chloe całkiem spodobało się bycie animowaną postacią.

Twórcy "Lucyfera" już wcześniej ujawnili, że za animację odcinka odpowiada producentka Jennifer Cole i jej zespół - ekipa, która stworzyła popularną kreskówkę "Harley Quinn". Showrunnerka Ildy Modrovich powiedziała natomiast, że wygląd postaci był wzorowany na Looney Toones i animacjach studia Hannah-Barbera.

Z dotychczasowych zapowiedzi wynika, że anielica Rory pójdzie w ślady Lucyfera i postanowi się zbuntować. Pojawią się też nowi bohaterowie, a Lucyfer zacznie odwlekać rozpoczęcie nowej pracy, o którą tak zabiegał. Tom Ellis, który gra tytułową postać zapewnia taż, że w finale będzie bardzo dużo wzruszeń.

'Lucyfer' - zapowiedź szóstego sezonu. "Lucyfer" - jest zwiastun szóstego sezonu serialu Netfliksa!

"Lucyfer" - obsada

W ostatnim sezonie serialu zobaczymy po raz kolejny takich aktorów, jak: Tom Ellis (Lucyfer), Lauren German (detektyw Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Rachael Harris (psycholog dr Linda Martin), Lesley-Ann Brandt (Maze), Aimee Garcia (Ella Lopez), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza) czy Kevin Alejandro (Dan Espinoza).

Serial 'Lucyfer' "Lucyfer" Netfliksa. Czeka nas skok czasowy w serialu. Jak duży?

Do obsady dołączyli też: Brianna Hildebrand (Rory), Scott Porter (detektyw Carol Corbett), Chris Coy, Rob Zabrecky, Merrin Dungey czy Mandy June Turpin.

Netflix. Nazwy odcinków szóstego sezonu "Lucyfera"

  • Odcinek 1: "Nothing Ever Changes Around Here",
  • Odcinek 2: "Buckets of Baggage",
  • Odcinek 3: "Yabba Dabba Do Me",
  • Odcinek 4: "Pin the Tail on the Baddie",
  • Odcinek 5: "The Murder of Lucifer Morningstar",
  • Odcinek 6: "A Lot Dirtier Than That",
  • Odcinek 7: "My Best Fiend",
  • Odcinek 8: "Save the Devil, Save the World",
  • Odcinek 9: "Goodbye, Lucifer",
  • Odcinek 10 (finał sezonu oraz całego serialu): "Partners ‘Til the End".
Więcej o: