Netflix - lista TOP 10 filmów i seriali. Co Polacy oglądali w sierpniu?

Liderem TOP 10 na polskim Netfliksie w sierpniu jest amerykański serial "The Good Doctor". Na liście znajdziemy również produkcję "Rojst' 97", która spadła z pozycji lidera. Jakie inne seriale znajdują się w sierpniowym rankingu Netfliksa?

Które seriale najchętniej oglądali Polacy w zeszłym miesiącu? Jakie seriale z sierpniowego rankingu Netfliksa warto obejrzeć?

Zobacz wideo

Top 10 filmów i seriali na Netfliksie. Co najchętniej oglądają Polacy?

  • Największą popularnością wśród polskich widzów cieszy się amerykański serial medyczny "The Good Doctor", który jest świetną produkcją dla fanów serialu "New Amsterdam" i "Doktora House'a". Główny bohater, który ma autyzm i zespół sawanta, wciąga widzów w niesamowity świat medycyny.
 
  • Na drugim miejscu rankingu znalazła się produkcja dla młodszych widzów. "Psi patrol" to kanadyjska animacja, którą kochają dzieci na całym świecie.
 
  • Ostatnie miejsce na podium najchętniej oglądanych seriali w sierpniu zajął izraelski thriller "Hit & Run". To historia mężczyzny, którego żona ginie w tajemniczym wypadku w Tel Awiwie. Mężczyzna za wszelką cenę będzie chciał poznać prawdę o śmierci ukochanej. Zostanie wówczas wplątany w  niebezpieczny świat intryg i sekretów.
 
  • Na czwartym miejscu rankingu znalazł się uwielbiany przez młodzież "Outer Banks". To historia grupy nastolatków, która ujawnia długo skrywaną tajemnicę, uruchamiając łańcuch zdarzeń, dzięki którym przeżyją niezapomnianą przygodę.
 
  • Piąte miejsce w rankingu należy do animacji "Koci domek Gabi". W tej produkcji Gabi i jej gromadka uroczych kotków z Kiciusiem Pandusiem na czele, wspólnie tworzą i przeżywają masę przygód w magicznym świecie.
 
  • Szóste miejsce należy do "Bez pożegnania", czyli ekranizacji powieści Harlana Cobena. Mężczyzna, który dziesięć lat temu stracił rodziców, teraz traci narzeczoną. Będzie musiał sięgnąć do ukrytych tajemnic albo stracić wszystko.
 
  • Najnowszy sezon "Riverdale" znalazł się na siódmym miejscu rankingu. W liceum w Riverdale uczniowie zmagają się z problemami, szkołą i rodziną. Co więcej, zostają wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka.
 
  • Drugi sezon znanego polskiego serialu "Rojst", czyli "Rojst '97", choć nie jest już liderem rankingu, to wciąż utrzymuje się na wysokiej pozycji najchętniej oglądanych seriali na Netfliksie. Na rozwiązanie czeka kolejna zagadka makabrycznej śmierci.
 
  • Dziewiąte miejsce w rankingu należy do serialu dokumentalnego "UFO: Odtajnione projekty". "Choć nikomu nie udało się udowodnić, że naprawdę widział przedstawicieli obcej cywilizacji, dla wielu ludzi istnienie UFO jest nie tylko możliwe, ale wręcz oczywiste" - brzmi opis produkcji.
 
  • Dziesiąte miejsce w rankingu należy do "Świnki Peppy", czyli kolejnej animacji uwielbianej przez dzieci, z różową świnką w roli głównej.

Beata Olga Kowalska/ 'Magia Nagości' "Magia nagości" zadebiutowała w polskiej telewizji. "Przypomina, jak wyglądają zwykli ludzie"

Netflix. Co warto obejrzeć we wrześniu?

Wrzesień na Netfliksie będzie obfity w gorące premiery. Warto obejrzeć m.in. pierwszą część piątego sezonu "Domu z  papieru", finałowy sezon "Lucyfera", który pojawi się na platformie streamingowej już 10 września, czy "Sex Education", które zadebiutuje 17 września.

Rick & Morty Oni żyją! Rick i Morty wyszli z animacji do naszego świata. Odtwórca roli Ricka to strzał w dziesiątkę

Najmłodsi widzowie z pewnością ucieszą się z nowych sezonów "Psiego patrolu" (sezon 5. i 6. od 30 września)  oraz SpongeBoba Kanciastoportego (sezony  4, 8 i 9 od 30 września).

Więcej o: