"Lucyfer". Netflix ujawnił kilka informacji z 6. sezonu. Co czeka bohaterów serialu?

Netflix zdradził kilka szczegółów, które dotyczą szóstego sezonu "Lucyfera". Sprawdź, co wydarzy się w najnowszych odcinkach popularnego serialu. Ujawniono między innymi lokalizację, w których nagrywano niektóre odcinki.

Premierę szóstego sezonu "Lucyfera" zaplanowano na piątek 10 września. Kolejne odcinki serialu będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix.

Zobacz wideo "Lucyfer" - zwiastun sezonu finałowego

Netflix wyjawił szczegóły finałowego sezonu "Lucyfera"

Produkcja od pierwszych sezonów cieszyła się dużą popularnością wśród widzów. Zniecierpliwieni fani od kilku miesięcy czekają na finałowe odcinki "Lucyfera" i aby nieco zaspokoić ich ciekawość, Netflix opublikował wideo pt."Lucyfer: Wszystko, co możemy Ci powiedzieć o ostatnim sezonie".

 

W filmiku pojawiło się kilka spoilerów, które nakreślają, w którą stronę zmierza fabuła finałowego sezonu. Pierwsze informacje dotyczą lokalizacji, w których kręcone były odcinki - jeden z nich rozgrywa się w The Magic Castle, czyli hollywoodzkiej Akademii Sztuk Magicznych. Ujawniono również inną lokalizację - halę koncertową Disneya. Dodatkowo potwierdzają się przeskoki czasowe, o których twórcy serialu mówili już wcześniej. W dalszej części tekstu pojawiają się informacje, które mogą zdradzać fabułę ostatniego sezonu serialu.

Zbuntowana anielica - Rory 

W filmiku dużo miejsca poświęcono diablicy Rory, która jest zbuntowanym aniołem. Rory sprzeciwiła się Lucyferowi i została nowym diabłem. Dziewczyna najprawdopodobniej zawarła pakt z Danielem. Fani snują domysły, że może to skutkować uwolnieniem Espinozy z piekła. Co więcej, w piekle pojawi się także Michael z obciętymi skrzydłami. 

Obsada w szóstym sezonie "Lucyfera"

W finałowym sezonie "Lucyfera" zagrają: Tom Ellis (Lucyfer), Lauren German (detektyw Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Rachael Harris (psycholog dr Linda Martin), Lesley-Ann Brandt (Maze), Aimee Garcia (Ella Lopez), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza) czy Kevin Alejandro (Dan Espinoza). A do obsady dołączą:  Brianna Hildebrand (Rory), Scott Porter (detektyw Carol Corbett), Chris Coy, Rob Zabrecky, Merrin Dungey czy Mandy June Turpin.

Netflix. Nazwy odcinków szóstego sezonu "Lucyfera"

  • Odcinek 1: "Nothing Ever Changes Around Here",
  • Odcinek 2: "Buckets of Baggage",
  • Odcinek 3: "Yabba Dabba Do Me",
  • Odcinek 4: "Pin the Tail on the Baddie",
  • Odcinek 5: "The Murder of Lucifer Morningstar",
  • Odcinek 6: "A Lot Dirtier Than That",
  • Odcinek 7: "My Best Fiend",
  • Odcinek 8: "Save the Devil, Save the World",
  • Odcinek 9: "Goodbye, Lucifer",
  • Odcinek 10 (finał sezonu oraz całego serialu): "Partners ‘Til the End".
Więcej o: