"Szpital New Amsterdam". Najnowsze zdjęcie z planu zdradza ważny wątek [SPOILERY]

Mimo że polscy widzowie nadal czekają na premierę trzeciego sezonu "Szpitala New Amsterdam", w sieci powoli pojawiają się informacje o tym, czego możemy spodziewać się w sezonie czwartym. W Stanach Zjednoczonych najnowsza odsłona losów lekarzy będzie miała bowiem premierę już w tym miesiącu.
Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

Już niedługo w Stanach Zjednoczonych pojawi się czwarty sezon serialu "Szpital New Amsterdam". Polscy widzowie nadal czekają jednak na premierę sezonu trzeciego. Tymczasem portal TVLine opublikował zdjęcie, które może być zapowiedzią "spełnienia marzeń" fanów produkcji. Uwaga, w tekście pojawiają się spoilery dotyczące fabuły produkcji.

'New Amsterdam' - 3. sezon. Co gwiazdy serialu sądzą o zwrocie akcji z finałowego odcinka? [SPOILERY] "New Amsterdam" - 3. sezon. Aktorzy o zwrocie akcji z finałowego odcinka

Zdjęcia z czwartego sezonu "Szpitala New Amsterdam"

Na zdjęciu opublikowanym przez TVLine widzimy Maksa i Helen w czułych objęciach. Po finale trzeciego sezonu wielu widzów zastanawiało się, co dalej - czy para w końcu będzie razem? Najnowsza fotografia wskazywałaby więc, że fani mogą odetchnąć z ulgą. - Jest tak wiele rzeczy, które pozostawili niewypowiedzianymi. I mogę gwarantować, że pierwszą rzeczą, którą zrobią, gdy zamkną drzwi, nie będzie rozmowa - zapowiedział showrunner serialu David Schulner.

- Widownia wie więcej o nich, niż oni sami o sobie nawzajem, na temat tego, co Sharpe robiła w Londynie - powiedział Schulner. - Max tak naprawdę nie wie niczego - o Minie, o jej mamie, o klinice, w której pracowała. Jest tak wiele rzeczy, o których potrzebują porozmawiać, zanim będą mogli ruszyć ze swoją relacją - dodał. 

Najnowszy sezon serialu reklamuje hasło "Miłość uzdrawia". Jak zapowiedział Schulner, nadchodzące odcinki przyniosą "radość z odzyskania naszego życia i pogoni za szczęściem, gdziekolwiek możemy je znaleźć" - czytamy na stronie.

Program TV: 'Szpital New Amsterdam' "New Amsterdam" - sezon 4. Nowa bohaterka oficjalnie zapowiedziana

Gdzie oglądać "Szpital New Amsterdam"?

"Szpital New Amsterdam" to amerykański serial telewizyjny o tematyce medycznej. Dr Max Goodwin zostaje dyrektorem jednego z najstarszych publicznych szpitali w Stanach Zjednoczonych. Lekarz podejmuje się zreformowania placówki, starając przezwyciężyć biurokrację i jak najlepiej pomóc swoim pacjentom. Produkcję NBC możemy oglądać na Netfliksie oraz kanale FOX. Czwarty sezon serii pojawi się w USA już 21 września.

Więcej o: