"Winni" z oficjalnym zwiastunem. Kiedy Netflix pokaże nowy thriller z Jakiem Gyllenhaalem?

Netflix podzielił się zwiastunem swojego nowego thrillera "Winni", w którym główną rolę zagrał Jake Gyllenhaal. Kiedy polscy widzowie będą mogli zobaczyć ten film?

"Winni" to remake wielokrotnie nagradzanego, nominowanego do Oscara duńskiego filmu z 2018 roku pod tym samym tytułem. Akcja amerykańskiej wersji tego thrillera rozgrywa się w ciągu jednego poranka w dyspozytorni numeru alarmowego 911. Operator Joe Baylor (w tej roli Jake Gyllenhaal) próbuje uratować dzwoniącą kobietę, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Wkrótce jednak odkrywa, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, a jedynym wyjściem ze skomplikowanej sytuacji jest zmierzenie się z prawdą - czytamy w oficjalnym opisie. We wtorek 7 września do sieci trafił zwiastun tej produkcji Netfliksa. Możecie sprawdzić go poniżej:

 

"Winni". Obsada filmu. Kto zagra obok Jake'a Gyllenhaala? Kiedy premiera?

Reżyserem filmu "Winni" jest Antoine Fuqua ("Dzień próby", "Siedmiu wspaniałych", "Król Artur"). Gyllenhaal współpracował z nim już na planie produkcji "Do utraty sił" z 2015 roku, w której aktor zagrał główną rolę. Za scenariusz "Winnych" odpowiada natomiast Nic Pizzolatto, znany z hitowych seriali "Detektyw" i "Dochodzenie".

 

Oprócz Jake'a Gyllenhaala w "Winnych" wystąpili również Ethan Hawke, Riley Keough, Paul Dano, Peter Sarsgaard, Da'Vine Joy Randolph, Bill Burr czy Beau Knapp. Nie poinformowano jeszcze, w czyje role wcielili się aktorzy.

Nowy thriller z udziałem Jake'a Gyllenhaala będzie dostępny na polskim Netfliksie od piątku 1 października 2021 r. Film zostanie udostępniony około godziny 9 rano.

Zobacz wideo Wywiad z aktorami hitu Netfliksa "Dom z papieru" [Popkultura]
Więcej o: