"Sex Education". Netflix pokazał kolejny zwiastun trzeciego sezonu. Premiera już we wrześniu

Właśnie pojawił się nowy zwiastun trzeciego sezonu "Sex Education". Zobacz, co zmieni się w trzecim sezonie, jacy nowi bohaterowie pojawią się w serialu i co czeka uczniów liceum Moordale.

Premiera całego trzeciego sezonu serialu - ośmiu odcinków została zaplanowana na 17 września. Produkcję będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix

Zobacz wideo "Sex Education" - zwiastun 3. sezonu

"Sex Education". Pojawił się zwiastun trzeciego sezonu serialu Netfliksa

Netflix pokazał nowy zwiastun trzeciego sezonu popularnego serialu dla młodzieży - "Sex Education".  Serial skupia się wokół nastolatków z liceum Moordale, a widzowie oglądają, jak bohaterowie nawiązują przyjaźnie, relację miłosne oraz zmagają się z nastoletnimi problemami. Nie inaczej będzie w trzecim sezonie. Największą zmianą, jaka czeka uczniów jest pojawienie się nowej dyrektorki placówki - Hope granej przez Jemime Kirke, znanej z serialu HBO "Dziewczyny". Dyrektorka postanawia zmienić to jak wygląda liceum, wprowadza mundurki i rozpoczyna walkę o "zdrowie seksualne nastolatków", próbuje sprowadzić szkołę oraz jej uczniów na "właściwe tory". 

Twórczynią serialu jest Laurie Nunn, a za jego produkcję odpowiada Eleven. W skład zespołu scenarzystów wchodzą: Sophie Goodhart, Selina Lim, Mawaan Rizwan, Temi Wilkey i Alice Seabright we współpracy z Jodie Mitchell. Trzeci sezon reżyserują Ben Taylor i Runyararo Mapfumo.

 Kogo zobaczymy w trzecim sezonie "Sex Education"

W nowych odcinkach serialu ponownie zagra: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbalii, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar i Jim Howick.

Po raz pierwszy w "Sex Education" pojawi się za to Jason Isaacs, który zagra Petera Groffa (starszego brata Pana Groffa), Dua Saleh, która zagra niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale oraz Indra Ové wcieli się w Annę zastępcza matka Elsie.

Więcej o: