Jesień w Playerze - co warto obejrzeć? Hitem platformy "Skazana" z Agatą Kuleszą

Player przygotował na jesień naprawdę dużo interesujących nowości. Każdy, niezależnie od gustu, znajdzie tu coś dla siebie. Na platformie pojawią się m.in. seriale kryminalne, obyczajowe i uwielbiane przez widzów reality show. Co warto obejrzeć jesienią na Playerze? Odpowiadamy.

"We wrześniu w Playerze czeka na was ogromna dawka gorących nowości! Nie możecie tego przegapić!" - czytamy na stronie Playera.

Zobacz wideo Rozmowa z aktorami nowego serialu TVN "Skazana"

Jesień w Playerze. Najciekawsze premiery platformy

Zdecydowanie największym jesiennym hitem Playera jest polski serial "Skazana" z Agatą Kuleszą w roli głównej. Wciela się ona w rolę sędzi Alicji Mazur, która zostaje skazana za morderstwo i trafia do najcięższego więzienia dla kobiet. Będzie zmuszona do życia w ekstremalnych warunkach i w towarzystwie więźniarek, które wcześniej z jej wyroków trafiały do więzienia. Korzystając z okazji, spróbuje jednak odkryć, komu zależało na wrobienie ją w zabójstwo.

 

Kolejnym serialem Playera, który warto obejrzeć, będzie "Pajęczyna" z Joanną Kulig i Andrzejem Grabowskim, która pojawi się na platformie w październiku. Akcja serialu toczy się w dwóch płaszczyznach czasowych: czasach PRL oraz w 2010 roku. Fabuła "Pajęczyny" osnuta  jest wokół rozwijania przez Polskę własnego programu atomowego.

 

Swoją premierę w Playerze będzie miał również polski serial "Nieobecni". "Inspirowani sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym! Po długiej nieobecności Mila Gajda, ceniona i znana perfomerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi - Marcin, Dorota i Olek Gajdowie. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina" - brzmi opis produkcji.

 

Nowości w Playerze. Gratka dla miłośników reality show

Do Playera wrócił już kolejny sezon "Hotelu Paradise". Jak zapowiada serwis, na platformie znajdzie się bogata kolekcja materiałów dodatkowych - odcinki będą poszerzone o gorące sceny, które nie będą pokazywane na antenie, rozmowy z uczestnikami itd.

We wrześniu wrócił również Kuba Wojewódzki. Jego kontrowersyjne talk-show od lat cieszy się zainteresowaniem widzów.

Od 2 września wraca również największe modelingowe show. "Top model" w tej edycji kryje wiele niespodzianek.

Na początku Agata Młynarska wystartowała z nowym programem. "Kobiety bez tabu" pokażą, jak wygląda życie intymne kobiet i jakimi problemami muszą się mierzyć.

Pozostałe premiery Playera to m.in. "Chyłka. Rewizja", "Żywioły Saszy. Ogień", "Pasja na krawędzi", "Biblioteka Discovery", czy "Króla" - oryginalną produkcję Canal+.

Więcej o: