"Dom z papieru". Profesor ogłosił poszukiwania Największego Fana produkcji

Przed kilkoma dniami w serwisie Netflix pojawiły się pierwsze odcinki piątego i zarazem finałowego sezonu serialu "Dom z papieru". Z tej okazji fani serii mogą wziąć udział w specjalnej zabawie. Profesor ogłosił bowiem poszukiwania Największego Fana serialu. Zwycięzca, oprócz tytułu, zdobędzie kilogramową sztabkę złota.

Pięć premierowych odcinków finałowego sezonu "Domu z papieru" trafiło na platformę Netflix w piątek 3 września. Ci, którzy z niecierpliwością czekali na powrót swoich ulubionych bohaterów, prawdopodobnie mają seans już za sobą. Jak sobie umilić oczekiwanie na kolejne odcinki? Z pomocą przychodzi Profesor.

Zobacz wideo Wywiad z aktorami hitu Netfliksa "Dom z papieru" [Popkultura]

"Dom z papieru". Poszukiwanie Największego Fana serialu. Podejmiesz wyzwanie? 

"Możesz być właśnie tą osobą, której szuka Profesor. Udowodnij swoją lojalność. Na Największego Fana czeka prawdziwe złoto!" - czytamy pod filmem opublikowanym przez Netflix w mediach społecznościowych. 

"Już 13 września rozpoczniemy poszukiwania Największego Fana 'Domu z papieru' w Polsce. Podejmij wyzwanie i udowodnij, że tytuł i sztabka prawdziwego złota należą się właśnie tobie. Dołącz na najwiekszyfan.pl" - czytamy. 

O co chodzi? Od godz. 9 w poniedziałek 13 września do 23.59 w piątek 17 września fani "Domu z papieru" będą mogli wykazać się wiedzą o serialu. Na stronie internetowej www.najwiekszyfan.pl pojawi się quiz z pytaniami o fabułę czy bohaterów produkcji. Do dalszych zmagań przedostanie się 100 osób z najlepszym wynikiem. 

Kolejny etap walki będzie wymagał od uczestników kreatywności. Zadaniem będzie bowiem nakręcenie krótkiego wideo, w którym pokażą, dlaczego to właśnie oni powinni zostać mianowani tytułem Największego Fana serialu. Do ostatniej części walki przejdzie tylko sześć osób. 

W trzecim etapie finaliści zmierzą się z zadaniami wymyślonymi przez Profesora. Transmisję z wydarzenia będziemy mogli zobaczyć na kanale Netflix Polska na YouTube w środę 24 listopada. Największego Fana "Domu z papieru" poznamy więc jeszcze przed premierą finałowych odcinków serialu. Trafią one bowiem na Netfliksa 3 grudnia. 

"Profesor ma się czym podzielić. Złoto trafi w ręce Największego Fana Domu z papieru, czyli osoby, która przejdzie WSZYSTKIE wyzwania" - czytamy na profilu Netflix na Facebooku. 

"Dom z papieru"  - najpopularniejszy nieanglojęzyczny serial Netfliksa

"Dom z papieru" to hiszpański serial sensacyjny, który zdobył ogromną popularność wśród subskrybentów platformy Netflix. Czwarty sezon produkcji został wyświetlony ponad 65 milionów razy i tym samym stał się najpopularniejszym nieanglojęzycznym serialem w serwisie.

Kogo zobaczymy w piątym sezonie? W najnowszej części zagrali: Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corbero (Tokio), Jaime Lorente Lopez (Denver), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Itziar Ituño (Raquel) oraz Estera Acebo (Monika), Rodrigo de la Serna (Palermo), Luka Peros (Marsella), Alba Flores (Nairobi), Najwa Nimri (inspektor Alicia Sierra), Diana Gomez (Tatiana). Do obsady dołączyli także Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Więcej o: