"Plotkara" w Polsce. Jest data premiery serialu w HBO GO

Serial Max Original "Plotkara", przedstawiający losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side, będzie miał swoją premierę w Polsce w HBO GO już 26 października. Razem z nowym serialem do serwisu dodane zostaną także wszystkie sezony kultowej wersji "Plotkary" sprzed kilkunastu lat.

Nowa "Plotkara", serial, za który odpowiada Joshua Safran - scenarzysta i producent wykonawczy wersji sprzed kilkunastu lat, to kontynuacja tego kultowego już klasyka serialowego. Produkcja przenosi nas z powrotem na Upper East Side, gdzie - dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji - śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. 

Oscar Isaac Ma miliony fanów dzięki "Gwiezdnym wojnom", teraz pokazuje się w roli bez efektów specjalnych

Nowa "Plotkara" w HBO GO

Osiem lat po wygaśnięciu starego bloga, nowe pokolenie nowojorskich nastolatków z prywatnej szkoły przekonuje się, jak szerokim zasięg ma wszechobecny wzrok Plotkary. Serial zajmie się tym, jak bardzo media społecznościowe - i sam krajobraz Nowego Jorku - zmieniły się w ciągu ostatnich lat.

Zobacz wideo "Plotkara" [ZWIASTUN]

Serial oparty jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, który emitowany był w latach 2007-2012. W rolach głównych w nowej produkcji występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith. Głosem tytułowej Plotkary będzie - podobnie jak w poprzedniej odsłonie produkcji - Kristen Bell. 

Serial 'Lucyfer' # wskrzesił Lucyfera. Netflix dał fanom trzy dodatkowe sezony, teraz czas na pożegnanie

Premiera pierwszej części nowej Plotkary (2021) zaplanowana została w HBO GO na 26 października. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej wersji serialu.

Więcej o: