"Sex Education" wraca z trzecim sezonem. Czy Maeve i Otis będą parą? [TRAILER]

Znany i lubiany serial młodzieżowy "Sex Education" już 17 września wróci na Netfliksa. Trzeci sezon będzie liczył osiem odcinków i kolejny raz skupi się na rozterkach i problemach nastolatków z liceum Moordale. Z najnowszego zwiastuna wynika, że między Maeve i Otisem "będzie się działo".

Czy Maeve i Otis w końcu zostaną parą? Najnowszy zwiastun, który skupia się na tej dwójce, zaostrza apetyt na intrygującą, pełną emocji fabułę.

Zobacz wideo "Sex Education". Netflix pokazał kolejny zwiastun trzeciego sezonu

Trzeci sezon "Sex Education" wraca na Netfliksa. 17 września pojawią się nowe odcinki

Najnowszy trailer trzeciego sezonu "Sex Education" sprawił, że wielu fanów zaczęło zastanawiać się, czy jest szansa na to, by Meave i Otis w końcu zostali parą? Jak zwiastuje najnowszy trailer, główni bohaterowie będą próbowali dojść do porozumienia, rozmawiać o tym, co się wydarzyło.

 

Nie zabraknie też miejsca na zazdrość, długich spojrzeń w oczy i rozmyślań. Pojawi się więc wiele wspólnych scen.

"Sex Education".  Jakich zmian możemy spodziewać się w najnowszym sezonie serialu?

Na uczniów liceum Moordale czeka wiele zmian. Najważniejszą z nich jest jednak zmiana dyrektora placówki. Dyrektorka Hope zechce zwrócić liceum dawną świetność i rozpocznie walkę o "zdrowie seksualne nastolatków", a także podejmie się trudnej próby sprowadzenia szkoły oraz jej uczniów na "właściwe tory".

Filmy dla nastolatek i nastolatków - sprawdź listę produkcji dla młodzieży

W nowych odcinkach serialu kolejny raz pojawią się: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbalii, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar i Jim Howick.

Popkultura Ogłaszamy (kulturalnie) koniec wakacji. Jeśli przegapiliście któryś z tych tytułów, warto nadrobić

Po raz pierwszy w "Sex Education" zobaczymy: Jasona Isaacsa, który wcieli się w rolę Petera Groffa (starszego brata Pana Groffa), Duę Saleh, która zagra niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale oraz Indrę Ové , która zagra Annę - zastępczą matkę Elsie.

Więcej o: