"You" już wkrótce wraca z trzecim sezonem. Netflix opublikował nowy zwiastun [WIDEO]

Już wkrótce na Netfliksie pojawi się najnowszy, trzeci z kolei sezon serialu "You". Czego spodziewać się w nowych epizodach jednego z najpopularniejszych seriali tej platformy streamingowej? Kiedy premiera trzeciego sezonu "You"?

Czego możemy spodziewać się w najnowszym sezonie "You"? Jak potoczą się dalsze losy psychopatycznego Joe Goldberga? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Aktorzy z "Dom z papieru" oceniają wpływ serialu. "Wiele osób używa 'Bella Ciao' czy kostiumów, by pokazać opór wobec opresji"

Nowy zwiastun "You". Popularny serial już wkrótce wraca na Netfliksa

"You" to serial Netfliksa, który skupia się na problemie stalkingu i nowoczesnych technologii, które ułatwiają pozyskiwanie wszelkich danych na nasz temat. Przeciętny nowojorski księgarz Joe Goldberg poznaje aspirującą do miana pisarki Guinevere Beck i zakochuje się w niej. Od tego momentu nie cofnie się przed niczym, by zbliżyć się do kobiety.

Jak pamiętamy z poprzedniego sezonu, Joe próbował walczyć ze swoimi demonami i związał się z Love. Jednak jego drugie oblicze nie dało o sobie zapomnieć. Z kolei zwiastun trzeciego sezonu pokazuje, że Joe zacznie nowe życie - Love urodzi dziecko i w teorii nic więcej nie będzie im już potrzebne. Jednak Joe kolejny raz znajdzie kogoś, kogo będzie miał na celowniku. Kto będzie tym razem jego ofiarą?

 

Trzeci sezon "You". Kiedy premiera na Netfliksie?

Trzeci sezon "You" zadebiutuje na Netfliksie już 15 października. Na ekranie pojawią się stare i nowe gwiazdy. Będą to m.in.: Penn Badgley oraz Victoria Pedretti, których doskonale znamy z poprzednich serii. Ale w nowych odcinkach pojawią się również tacy aktorzy i aktorki jak: Micheaela McNamus, Dylan Arnols, Tati Gabrielle, Chris O’Shea, Bryan Safi, Mackenzie Astin, Ben Mehl, Shannon Chan-Kent, Christopher Sean czy Ayelet Zurer. 

"You" to serial, który oparty jest na bestsellerowej serii powieści Caroline Kepnes. Serial został zrealizowany na zlecenie streamingowego giganta przez Berlanti Productions, Alloy Entertainment, Warner Horizon Television oraz A&E Studios. Dwa sezony są dostępne na Netfliksie.

<<Reklama>> Ebook "Ty" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: