"Stranger Things". Jest zwiastun 4. sezonu, napięcie rośnie z minuty na minutę

Netflix zaprezentował półtoraminutowy zwiastun czwartego sezonu "Stranger Things". Nowe odcinki będzie można zobaczyć w serwisie w przyszłym roku.

Zaczyna się (w miarę) spokojnie - pewna rodzina, przypuszczalnie z lat 50. lub 60. ubiegłego wieku, wprowadza się do nowego domu. Szybko jednak okazuje się, że coś jest nie tak, a napięcie rośnie z każdą sekundą. 

Ponad 90 sekund ze "Stranger Things" - Netflix pokazuje nowy zwiastun 

W trailerze pojawiają się również aktorzy, których fani "Stranger Things" doskonale już znają z poprzednich serii, m.in. Gaten Matarazzo (Dustin), Sadie Sink (Max) oraz Joe Keery (Steve).

Zobacz wideo "Stranger Things" - nowy zwiastun

Wiemy, że w czwartym sezonie "Stranger Things" pojawi się nowa bohaterka, którą zagra znana z głównej roli w serialu "Ania, nie Anna" Amybeth McNulty. Dziewczyna będzie obiektem westchnień jednego z chłopaków ze starej paczki znajomych. Kolejną nową postacią będzie Patrick, w którego wcieli się Myles Truitt. Zagra lokalną gwiazdę koszykówki, którego świat wywróci się do góry nogami, kiedy odkryje, jak dziwne wydarzenia miały miejsce w Hawkins. W obsadzie pojawi się również Grace van Dien, która wcieli się w rolę cheerleaderki Chrissy. Okaże się jednak, że skrywa pewien mroczny sekret.

W obsadzie pojawi się również szkolna pedagog, pani Kelly, którą zagra Regina Ting Chen, a także Robert Englund, Eduardo Franco, Jamie Campbell Bower, Sherman Augustus, Mason Dyke, Tom Wlaschiha i Joseph Quinn.

Netflix pokazał pierwszy pełny zwiastun "Stranger Things" podczas wydarzenia TUDUM. 25 września platforma dzieli się z widzami informacjami, w tym wieloma nowymi materiałami wideo, dotyczącymi swoich produkcji. Można śledzić wydarzenie online w serwisie You Tube.

<<Reklama>> Ebooki o serialu "Stranger Things" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: