"Bridgertonowie". Netflix pokazał pierwszą zapowiedź drugiego sezonu

Na ten moment czekały miliony fanów serialu "Bridgertonowie", jednego z najpopularniejszych debiutów zeszłego roku na Netfliksie. Jest pierwsza zapowiedź kolejnych odcinków, których głownym bohaterem ma być Anthony.

Po tym, jak w pierwszym sezonie śledziliśmy losy Daphne Bridgerton i jej związku z księciem Simonem Bassetem, w drugiej serii na pierwszy plan wysuwa się jej starszy brat. Netflix nie pokazał zwiastuna, a fragment jednego z odcinków, w którym Anthony będzie rozmawiał z jedną z potencjalnych kandydatek na żonę.

Young LeosiaYoung Leosia rapuje: "Wszystko, co zrobiłam, to było dopiero intro". Nie możemy się doczekać dalszego ciągu [PŁYTY TYGODNIA]

Pierwszy sezon bohater zakończył ze złamanym sercem, tym razem o jego względy będą walczyły nowe bohaterki: Edwina i jej starsza siostra Kate Sharma (i to z nią właśnie rozmawia Anthony). Pomimo planowanego ślubu z Edwiną, to właśnie Kate rozbudzi namiętne uczucia Anthonego, który wplącze się w gorący romans i znajdzie się w trudnym położeniu pomiędzy dwiema kobietami.

"Bridgertonowie". Netflix pokazał fragment rozmowy pary drugiego sezonu

 

Serial, który powstał na podstawie cyklu powieści autorstwa Julii Quinn, to prawdziwy hit 2020 roku. W ciągu miesiąca od premiery obejrzało go ponad 63 mln osób z całego świata. Niestety, na kolejne odcinki trzeba będzie czekać do przyszłego roku. Dobra wiadomość dla wielbicieli rodziny Bridgertonów jest taka, że Netflix podjął już decyzję, że drugi sezon nie będzie ostatnim

BridgertonowieKrólowa amerykańskich seriali połączyła siły z Netfliksem - oto "Bridgertonowie"

Julia Quinn wydała dziewięć tomów opisujących losy historii rodziny Bridgertonów. Osiem z nich dotyczy miłosnych relacji każdego z rodzeństwa, dziewiąty tom jest natomiast podsumowaniem całego cyklu.

Zobacz wideo Polski kandydat do Oscara już w kinach [POPkultura]

W obsadzie pierwszej serii znaleźli się m.in. Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews. Większość będzie można zobaczyć w nowych odcinkach.

<<Reklama>> Ebooki z serii "Bridgertonowie" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: