"Wiedźmin 2". Jest nowy zwiastun sezonu. Premiera serialu jeszcze w tym roku

Na wirtualnym wydarzeniu Netflix TUDUM promowany był drugi sezon serialu "Wiedźmin" opartego na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Pojawił się nowy zwiastun.

Premiera drugiego sezonu serialu "Wiedźmin" będzie miała miejsce - jeśli nic się nie zmieni - jeszcze w tym roku. Zaplanowano ją na 17 grudnia. Póki co twórcy podzielili się w fanami nowym zwiastunem promującym produkcję.

 

W samym zwiastunie pojawiają się sceny z pierwszego sezonu serialu i są pewnego rodzaju wprowadzeniem do kontekstu i nowej serii. Twórcy zdecydowali się też pokazać widzom czekającym na premierę nowe ujęcia z drugiego sezonu "Wiedźmina".

"Wiedźmin". Kto zagra w drugiej części serialu? Obsada

W drugim sezonie popularnego serialu znany wszystkim Geralt jest święcie przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden. Postanawia więc chronić Ciri i zabiera ją do twierdzy Kaer Morhen, czyli pozornie bezpiecznego miejsca, w którym został wyszkolony na wiedźmina. Tymczasem konflikt na kontynencie trwa, a ludzie, elfy i demony walczą o władzę. 

Zobacz wideo Nowe anime od Netfliksa: "Wiedźmin: Zmora Wilka" [ZWIASTUN]

W obsadzie drugiej serii "Wiedźmina" znaleźli się m.in. aktorzy znani z pierwszego sezonu: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Lilly Cooper, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer i Therica Wilson-Read, a dołączą do nich między innymi Yasen Atour, Agnes Born czy Paul Bullion.

<<Reklama>> Saga o "Wiedźminie" dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: