The Last of Us. Są już pierwsze zdjęcia Ellie i Joela z serialu HBO

W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia Ellie i Joela - głównych bohaterów serialu "The Last of Us", opartego na serii gier komputerowych. Zdjęcie z planu najnowszej produkcji HBO opublikował główny twórca gry.

"Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ich na planie w pełnej charakteryzacji, pomyślałem: 'Hoooooo cholera! To Joel i Ellie!' " - napisał na Twitterze Neil Druckmann, główny twórca gry

The Last of Us. Pierwsze zdjęcia z planu 

HBO rozpoczęło prace nad adaptacją uznanej przez krytyków i uwielbianej przez graczy gry komputerowej "The Last of Us". Głównych bohaterów w produkcji HBO zagrają Pedro Pascal (Gra o tron, Narcos) i Bella Ramsey (Mroczne materie). Jak donosi branżowy portal Deadline.com, za kamerą pilotażowego odcinka serialu stanął Kantemir Bałagov, a producentami wykonawczymi są: Carolyn Strauss (Gra o tron, Czarnobyl), Evan Wells z Naughty Dog oraz Asad Qizilbash i Carter Swan z PlayStation Productions.

Zobacz wideo Najpopularniejsze gry - top 5 [TopTech]

The Last of Us. Historia Joela i Ellie

"The Last of Us" to gra akcji z elementami survival horroru. Została wyprodukowana przez studio Naughty Dog i wydana na PlayStation 3 oraz PlayStation 4 przez Sony Computer Entertainment. Premiera gry odbyła się w czerwcu 2013 roku. Jej akcja toczy się w 2033 roku w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych 20 lat po wybuchu epidemii grzyba, a głównymi bohaterami produkcji są Joel i Ellie. Joel podejmuje się eskorty nastoletniej Ellie, która ma zostać przekazana organizacji Świetlików.

The Lighthouse- reż. Robert Eggers, prod. A24Netflix - premiery na przełom września i października (27.09-03.10) [LISTA]

W ciągu zaledwie trzech tygodni od premiery produkcji sprzedano ponad 3 400 000 egzemplarzy na całym świecie. Gra została ciepło przyjęta przez krytyków i uzyskała średnią ocenę 95,04 proc. na branżowym portalu GameRankings.

KRRiT przyznała darmową koncesję katolickiej telewizjiKRRiT przyznała darmową koncesję katolickiej telewizji. Bo to "nadawca publiczny"

Więcej o: