Lichota, Lubos, Ostrowska i Dębska - solidna obsada serialu "Osaczony"

W pozornie spokojnej, szanującej się społeczności dochodzi do morderstwa. Ginie sześcioletni chłopiec z sąsiedztwa. Jego ciało przypadkowo odnajduje jeden z mieszkańców - Michał (Leszek Lichota). Tego dnia życie głównego bohatera zmienia się w koszmar. W serialu "Osaczony" grają też Eryk LUbos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska.

"Osaczony" to sześcioodcinkowy serial kryminalny oparty o australijską licencję, opowiadający o zdradach, tajemnicach i namiętnościach.

"Osaczony" - ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym 

Śledztwo w sprawie morderstwa dziecka prowadzi detektyw Kron (Eryk Lubos), kierujący się zasadą "ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym". Lokalna społeczność i media wydały już wyrok. Rodzina również niejednoznacznie odnosi się do sprawy. Aby uwolnić się od podejrzeń, Michał sam spróbuje znaleźć mordercę. W międzyczasie odkrywa wiele tajemnic skrywanych za fasadą idealnych rodzin z przedmieścia.

Zobacz wideo "Żeby nie było śladów" już w kinach [POPkultura]

Serial kryminalny w reżyserii Macieja Dutkiewicza można oglądać w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go. W rolach głównych wystąpili: Leszek Lichota ("Wataha", "Boże Ciało", "Lincz", "Prawo Agaty"), Eryk Lubos ("Underdog", "Moja krew", "Boisko bezdomnych", "Ojciec Mateusz"), Ilona Ostrowska ("Ranczo", "Swingersi", "Narzeczony na niby", "7 uczuć") i Maria Dębska ("Zabawa zabawa", "Ślepnąc od świateł", "Cicha noc", "Kuchnia").

Za produkcję odpowiada TFP TV & FILM PRODUCTION. Dutkiewicz ("Na krawędzi", "Na krawędzi 2", "Defekt", "W pustyni i w puszczy", "Czułość i kłamstwa", "Złotopolscy", "Fuks"), nie tylko reżyserował, ale także przygotował scenariusz wspólnie z Arkadiuszem Borowikiem ("Rodzina zastępcza", "Adam i Ewa", "Męskie-żeńskie", "Na krawędzi", "Na krawędzi 2", "Dziewczyny ze Lwowa"_. Zdjęcia realizował Marek Traskowski ("Wyzwanie", "The Boat", "Komisarz Alex", "Na krawędzi", "Szpilki na Giewoncie").

Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go.

Więcej o: