"The Office PL". Jest pierwszy zwiastun polskiej wersji serialu

Już 22 października premiera "The Office PL", a zanim będziemy mogli sprawdzić, jak radzą sobie twórcy polskiej wersji, można zobaczyć zwiastun i sprawdzić (lub przypomnieć sobie), jak z tematem poradzili sobie Amerykanie. W serwisie CANAL+ online pojawią się wszystkie sezony amerykańskiego "The Office".

Wyraziści bohaterowie oraz potężny ładunek humoru wyprowadzającego ze strefy komfortu – tak format "The Office" opisuje CANAL+. Za sprawą brytyjskiego oryginału, jak i genialnej amerykańskiej adaptacji, serial zdobył miliony fanów na całym świecie, łącząc w sobie cechy klasycznego sitcomu z estetyką paradokumentu i ucieleśniając tym samym gatunek mockumentary.

"The Office PL" - zobacz zwiastun

"The Office" z sukcesem adaptowano już w różnych krajach na całym świecie, a teraz także polscy widzowie doczekali się swojego "Biura". Nim jednak odbędzie się jego premiera naszego, na rozgrzewkę dostaniemy wszystkie sezony amerykańskiej wersji kultowego hitu. Od 1 października, w każdy kolejny piątek, w CANAL+ online pojawiać się będą kolejne serie. Wraz z początkiem roku akademickiego zaczynamy od dwóch pierwszych sezonów, a następnie harmonogram wygląda tak: 8 października wejdą sezon 3. i 4., od 15 października oglądać będziemy mogli sezon 5. i 6., zaś od 22 października dostępne będą sezon 7., 8. i 9.

Co najważniejsze, od 22 października fani tytułu będą mogli obejrzeć polską wersję serialu zatytułowaną "The Office PL". Ma nie zabraknąć kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów. Zwiastun wygląda natomiast tak:

Zobacz wideo The Office PL - zwiastun

  Za polską wersję "The Office", tworzoną przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, zaś za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk. Koproducentem serialu jest Comedy Central Polska.

Akcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników "Kropliczanki". W obsadzie m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka.

Więcej o: