"Mandalorian" sezon 3 - kiedy będzie premiera nowych odcinków i gdzie oglądać serial?

"Mandalorian" - sezon 3 historii, rozgrywającej się w świecie "Star Wars", jest już wyczekiwany przez fanów wciągającej produkcji. Przekonaj się, kiedy i gdzie będzie go można oglądać.

"Star Wars" – "Mandalorian" – o czym opowiada jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich miesięcy?

Nie ma chyba obszerniejszego uniwersum science fiction niż to, należące do "Star Wars". "Mandalorian" to osadzony w nim serial aktorski, który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów. Za jego kształt odpowiada duet twórców: Jona Favreau oraz Dave’a Filoniego. Akcja produkcji ma miejsce pięć lat po tym, jak doszło do upadku Imperium. Chronologicznie znajduje się ona więc po filmie "Powrót Jedi", stanowiącym czwartą część głównej sagi.

Oglądając serial "Mandalorian", poznasz historię Dina Djarina, mandaloriańskiego łowcy nagród, odbywającego podróż po galaktyce. Niejednokrotnie dociera on do zapomnianych miejsc, wciąż trzymając się z daleka od Nowej Republiki. Jego sytuacja staje się zdecydowanie bardziej skomplikowana, gdy natrafia na Baby Yodę, umiejącego posługiwać się Mocą.

O czym ma być najnowszy sezon? Jak na razie niewiele wiadomo na ten temat na pewno. Niewykluczone, że historia skupi się nieco bardziej także na losach postaci z drugiego planu. Bardzo możliwym okazuje się rozwinięcie wątku Bo-Katan-Kryze, przywódczyni mandalorian, wraz z jej walką o lepsze jutro ich planety i całego ludu. Wśród spekulacji słychać także głosy, jakoby w serialu miały się pojawić kolejni bohaterowie z oryginalnej serii. Niezależnie jednak od tego, które z przypuszczeń się potwierdzą i czy w ogóle do tego dojdzie, nie ulega wątpliwości, że trzeci sezon serialu "Mandalorian" będzie kontynuował narrację swoich poprzedników.

"Mandalorian"  sezon 3 – kiedy premiera?

Kiedy możemy się spodziewać premiery 3 sezonu serialu "Mandalorian"? Z początku miłośnicy "Star Wars" mieli nadzieję, że nowe odcinki pojawią się już w grudniu 2021 roku. Ostatecznie jednak okazało się, że najwcześniej można się ich spodziewać dopiero na początku 2022 roku. Na pocieszenie pozostaje informacja, że już 29 grudnia 2021 roku na platformie Disney+ pojawi się inny spin-off  "Star Wars"  - "The Book of Boba Fett". Tym razem będzie to historia międzygwiezdnego łowcy głów, przyjmującego zlecenia od tych, którzy zaoferują mu najlepsze wynagrodzenie.

"Mandalorian" – gdzie oglądać serial?

Gdzie obejrzeć dwa pierwsze sezony serialu "Mandalorian"? W przypadku fanów z Polski nie jest to takie oczywiste. Produkcja jest dostępna na platformie Disney+, z której póki co mogą korzystać wyłącznie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Holandii, Australii oraz Nowej Zelandii. Jako że platforma posiada geolokalizację, polscy fani "Star Wars" nie zdołają odtworzyć zawartych tam treści, ponieważ zostaną zablokowani.

Gdzie zatem oglądać serial "Mandalorian"? Niektórzy obchodzą blokadę, łącząc się przez serwery z krajów, w których Disney+ jest już dostępne, jednak większość po prostu czeka, aż platforma pojawi się w Polsce. Kiedy to nastąpi? Początkowe prognozy przewidywały, że Disney+ pojawi się u nas jeszcze w 2021 roku, obecnie jednak coraz częściej mówi się o lecie 2022 roku.

Zobacz też: ''Rick i Morty'' - sezon 5. Ile przyjdzie nam na czekać na ostatnie odcinki serii?

Zobacz wideo Filmów w seriach przybywa, cykle puchną. Nie zawsze wychodzi im to na dobre
Więcej o: