"Squid Game" - w serialu Netfliksa pojawia się numer telefonu. Właściciel otrzymuje kilka tys. połączeń dziennie

W popularnym serialu Netfliksa - "Squid Game", użyto numeru telefonu, który na nieszczęście jego właściciela, okazał się aktywny. Teraz właściciel dostaje po cztery tysiące połączeń dziennie. Niestety numeru nie może się pozbyć, ponieważ przy jego użyciu prowadzi działalność gospodarczą.

Tysiące widzów "Squid Game" postanowiło wypróbować numer telefonu widoczny w serialu. Jak się okazuje, numer ten jest prawdziwy, jednak jego właściciel nie ma powodów do zadowolenia. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 85

"Squid Game" - numer w serialu Netfliksa okazał się prawdziwy

Jak podaje portal South China Morning Post, właścicielem numeru, który pojawia się w koreańskim serialu "Squid Game", jest 40-letni mężczyzna z południowokoreańskiej prowincji Gyeonggi. Po tym, jak jego numer telefonu został pokazany w serialu, otrzymuje po około cztery tysiące połączeń dziennie.

Właściciel numeru na samym początku, gdy odbierał liczne połączenia przychodzące, myślał, że winnym tego zdarzenia jest po prostu spam. Dopiero w późniejszym czasie jeden z rozmówców wyjaśnił mu, że jego numer znalazł się w serialu Netfliksa. Telefony oraz wiadomości tekstowe dostaje także w późnych godzinach nocnych. Dodał, że osoby dzwoniące do niego, brzmiały jak dzieci i mówiły, że "chciałyby dostać się do gry".

Właściciel rozmawiał też z południowokoreańską stacją MBC, w której wyjawił, że owa sytuacja dotyczy także jego żony, której numer telefonu różni się tylko jedną, końcową cyfrą. Mężczyzna źle znosi to, że jego telefon ciągle dzwoni. W wyniku stresu zaczął brać tabletki nasenne, które ułatwiają mu zasypianie.

 

"Squid Game". 40-latek otrzymał propozycję odkupienia numeru za 85 tysięcy dolarów

Z propozycją odkupienia numeru telefonu i tym samym rozwiązania trudnej sytuacji, wyszedł koreański kandydat na prezydenta - Huh Kyung-young. Za pechowy numer chciał zapłacić 100 milionów wonów, czyli 85 tysięcy dolarów amerykańskich.

Słyszałem, że właściciel numeru, który widniał na wizytówce w 'Squid Game' poważnie cierpi z powodu żartów telefonicznych. Chciałabym kupić ten numer za 100 milionów wonów

- poinformował na Facebooku.

Właściciel numeru nie może jednak przyjąć tej propozycji, ponieważ jak powiedział MBC, jego numer jest związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Więcej o: