Kacey Musgraves wystąpiła nago w "Saturday Night Live". To pierwszy taki przypadek w historii programu

Zdobywczyni sześciu nagród Grammy Kacey Musgraves była muzycznym gościem najnowszego odcinka programu rozrywkowego "Saturday Night Live". Jeden z utworów zaśpiewała niczym bohaterka filmu "Forrest Gump" - naga i zasłonięta jedynie swoją gitarą.

Piosenka "Justified" była pierwszym utworem, który Kacey Musgraves zaśpiewała w najnowszym odcinku "Saturday Night Live" - jego prowadzącym był aktor Owen Wilsosn. Piosenkarka siedziała na wysokim stołku odziana jedynie w kowbojki, a odpowiednio duża gitara akustyczna w jej rękach zasłaniała strategiczne części ciała.

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

"Goła baba w telewizji". Kacey Musgraves wystąpiła nago w SNL

Jak donosi portal "Variety", wielu widzom wręcz umknęło, że artystka pojawiła się na scenie w przysłowiowym stroju Ewy. Scena była oświetlona bardzo nastrojowo, a Kacey siedziała z nogą założoną na nogę - jedno z jej ramion zasłaniał pasek od gitary, a drugą rękę zasłaniały długie rozpuszczone włosy.

 

Rzecznik prasowy artystki potwierdził, że w istocie zdecydowała się na występ nago. Zainspirowała się bowiem słynną sceną z filmu "Forrest Gump", w której Jenny, grana przez Robin Wright, występuje naga w nocnym klubie i śpiewa z gitarą piosenkę "Bobbi Dylan". Na profilu Kacey pojawił się nawet odpowiedni kadr z popularnego filmu.

Dodajmy też, że był to pierwszy raz w blisko 46-letniej historii programu "SNL", kiedy na scenie wystąpiła goła artystka.

Kacey Lee Musgraves urodziła się w 1988 roku i miała osiem lat, kiedy napisała pierwszy tekst do swojej piosenki. W wieku lat 12 grała już na gitarze i śpiewała autorskie utwory. Jej muzyka to połączenie progresywnego brzmienia z tradycyjnym country - występ w "SNL" jest częścią akcji promocyjnej najnowszego albumu "Star-Crossed", który na rynku ukazał się we wrześniu tego roku.

Więcej o: