"Outer Banks" sezon 3. Kiedy na ekrany trafi trzecia odsłona przygód "Płotek"?

3 sezon "Outer Banks" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier jeśli chodzi o seriale dla nastolatków produkowane przez Netflixa. Kiedy do biblioteki trafią nowe odcinki?

"Outer Banks" o czym opowiada serial?

"Outer Banks" to amerykańska produkcja skierowana do nastolatków. Ma ona charakter przygodowy. Opowiada o grupie nastolatków, którzy angażują się w poszukiwania ojca jednego z nich. Jak się okazuje, mężczyzna może mieć związek z pewnym legendarnym skarbem... Wszystko to dzieje się w malowniczych zakątkach Karoliny Północnej - wyspach Outer Banks, tuż po tym jak nawiedził je niszczycielski huragan, w związku z którym wyspa boryka się z brakiem prądu. Młodzi ludzie muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, co pomaga im dojrzeć i dorosnąć. Produkcja mimo typowo młodzieżowego charakteru przyciąga przed ekrany widzów w różnym wieku. 

"Outer Banks" sezon 3. Gdzie oglądać nowe odcinki?

Gdzie oglądać 3 sezon "Outer Banks"? Podobnie jak wcześniejsze odsłony, nową serię (jeśli powstanie) będzie można obejrzeć na Netflixie, dla którego serial został wyprodukowany. Pierwsza seria trafiła do biblioteki w kwietniu 2020 roku. Druga część przygód nastolatków pojawiła się na serwisie w lipcu 2021. 

"Outer Banks" sezon 3. Kiedy premiera?

Kiedy premiera 3 sezonu "Outer Banks"? Serial dość szybko zaskarbił sobie sympatię widzów Netflixa. Obie serie liczące sobie po 10 odcinków cieszyły się bardzo dużą popularnością na serwisie. Mimo to jak na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia co do tego, aby miała powstać trzecia seria. Wygląda na to, że widzom przyjdzie jeszcze trochę poczekać na decyzję giganta streamingowego w kwestii tego konkretnego serialu. Wszystko jednak wskazuje na to, że można być dobrej myśli jeśli chodzi o kontynuację produkcji młodzieżowej. Niemniej jednak na nowe odcinki zapewne przyjdzie nam jeszcze poczekać dość długo. 

"Outer Banks". Obsada serialu

W obsadzie serialu "Outer Banks" do tej pory mogliśmy oglądać m.in.:

  • Madison Bailey jako Kiara
  • Chase Stokes jako John B
  • Jonathan Daviss jako Pope
  • Madelyn Cline jako Sarah Cameron
  • Rudy Pankow jako JJ
  • Austin North jako Topper
  • Drew Starkey jako Rafe Cameron
  • Charles Esten jako Ward Cameron

Większość odtwórców to młodzi aktorzy, którzy nie posiadają wybitnego dorobku aktorskiego, a mimo to bardzo dobrze radzą sobie na ekranie z kreowaniem swoich postaci. 

Zobacz też: "Wikingowie" - sezon 7 nie powstanie. Czy będzie kontynuacja popularnego serialu?

Zobacz wideo 1991. Najważniejszy rok w historii muzyki? [Popkultura Extra]
Więcej o: