"Seks w wielkim mieście". Kiedy premiera "And Just Like That..."? Czego możemy się spodziewać?

"Seks w wielkim mieście" powraca. Kiedy możemy się spodziewać kontynuacji zatytułowanej "And Just Like That"? Co szykują dla fanów twórcy? Odpowiadamy.

Emitowany w latach 1998-2004 serial stworzony przez Darrena Stara "Seks w wielkim mieście" opowiada o grupie nowojorskich przyjaciółek, które spotykają się, by plotkować o swoim życiu erotycznym oraz o sytuacjach, jakie im się przytrafiają. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Candace Bushnell pod tym samym tytułem. W główne role wcieliły się Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon i Kristin Davis. W tamtym czasie seria stała się przebojem szczególnie wśród młodych widzów i biła rekordy oglądalności.

Zobacz wideo Ogłoszono powrót "Seksu w wielkim mieście". Czyli jak filmowcy grają na naszych sentymentach [Popkultura Extra]

"Seks w wielkim mieście". Powrót przyjaciółek w "And Just Like That..."

W styczniu producenci zaskoczyli fanów popularnego serialu z przełomu wieków. Media obiegła informacja, że bohaterki "Seksu w wielkim mieście" wracają po latach w limitowanej kontynuacji zatytułowanej "And Just Like That...". Niestety w nowej serii zabraknie Kim Cattrall, wcielającej się w przebojową, wiodącą bujne życie erotyczne Samanthę Jones. 

Twórcy ostrzegają miłośników serialu, aby zachowali otwarty umysł, ponieważ nie próbują, a nawet nie chcą odtworzyć wszystkim znanego serialu. Bohaterki to dojrzałe kobiety po pięćdziesiątce, które borykają się z innymi problemami niż dwadzieścia lat temu. 

 

"Seks w wielkim mieście". Kiedy premiera "And Just Like That..."?

Produkcja będzie miała swoją premierę już w grudniu tego roku na HBO Max. Sarah Jessica Parker za pośrednictwem swojego konta na Instagramie podzieliła się zdjęciem scenariusza. Aktorka podczas pierwszego dnia na planie zdradziła, że tytuł pierwszego odcinka brzmi "Hello It’s Me".

 
Więcej o: