"Sex Education" sezon 3 - obsada i streszczenie popularnego serialu

"Sex Education" sezon 3 zaskoczył sympatyków produkcji, którą można oglądać na serwisie Netflix. Przekonaj się kto dołączył do obsady i czy serial ma szansę na kontynuację?

"Sex Education" sezon 3 – kiedy pojawił się na Netflixie, czy będzie kontynuacja?

Kiedy 3 sezon "Sex Education" pojawił się na platformie Netflix? Każdy, kto jeszcze nie widział najnowszych odcinków cieszącej się popularnością komedii dramatycznej powinien czym prędzej nadrobić zaległości. Nowy sezon serialu zadebiutował na platformie Netflix 17 września 2021 roku, prezentując fanom kolejne szalone przygody uczniów z liceum Moordale. Dalszy ciąg historii flagowej produkcji platformy streamingowej kolejny raz odniósł sukces, zdobywając serca widzów. Wiadomo już również, że to jeszcze nie koniec perypetii Otisa i jego szkolnych kolegów – Netflix ogłosił, że powstanie również 4 sezon "Sex Education". Sympatycy serialu, cieszącego się popularnością nie tylko wśród nastolatków, już nie mogą doczekać się dalszego ciągu opowieści, skupiającej się na problemach, z którymi w swej codzienności zmagają się młodzi ludzie.  

"Sex Education" sezon 3 obsada – kogo zobaczymy w nowych odcinkach produkcji?    

Obsada 3 sezonu "Sex Education" poszerza się o kilka nowych nazwisk. Wśród aktorów, którzy pojawiają się w nowych odcinkach produkcji znalazła się Gillian Anderson (znana z "Z archiwum X", "The Crown"). Anderson kreuje postać nowej dyrektorki szkoły – Jean Milburn, dawnej uczennicy liceum Moordale. Do obsady dołączył także Jason Issacs (znany z roli Lucjusza Malfoya z filmowej serii przygód Harry’ego Pottera). Aktor wciela się w Petera Groffa, cieszącego się odnoszonymi sukcesami mężczyznę. Peter jest starszym bratem Michaela Groffa. W serialu pojawia się także Dua Saleh (sudańsko-amerykański kompozytor piosenek, poeta i aktor teatralny). Muzyk wciela się w niebinarnego ucznia, Cala Bowmana. 

W obsadzie trzeciego sezonu "Sex Education" oczywiście powracają również aktorzy, wcielający się w bohaterów, przedstawionych w poprzednich sezonach produkcji: Asa Butterfield (Otis Milburn), Emma Mackey (Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Eric Effiong), Alistair Petrie (Michael Groff), Connor Swindells (Adam Groff), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Aimee Lou Wood (Aimee Gibbs), Tanya Reynolds (Lily Iglehart), Patricia Allison (Ola Nyman), Chris Jenks (Steve Morley), Mikael Persbrandt (Jakob Nyman), Mimi Keene (Ruby Matthews), Chaneil Kular (Anwar) czy Rakhee Thakrar (Emily Sands).

"Sex Education" sezon 3 – streszczenie

Czym zaskoczył nas 3 sezon serialu "Sex Education"? Streszczenie fabuły, zaprezentowanej w ośmiu nowych odcinkach produkcji zdradzi Ci, na czym tym razem skupili się twórcy opowieści o nastoletnim Otisie i jego kolegach.

Liceum Moordale, które w poprzednim sezonie zasłynęło z seks skandalu, musi odzyskać swoje dobre imię. W szkole pojawia się Hope Haddon, która ma zastąpić dyrektora Michaela Groffa (Alistair Petrie). Za jej sprawą uczniowie muszą zacząć nosić mundurki, największym zaskoczeniem okazują się jednak treści, głoszone podczas lekcji wychowania seksualnego. To jednak nie koniec nowości, które wprowadza dyrektorka Haddon. Z jej polecenia w liceum pojawiają się również tabliczki, informujące uczniów o wprowadzonych zakazach. W szkole dochodzi również do zniszczenia toalety, w której Otis i Meave udzielali swym kolegom porad seksualnych.

Zobacz też: "Mandalorian" sezon 3 - kiedy będzie premiera nowych odcinków i gdzie oglądać serial?

Zobacz wideo Popkultura odc. 85
Więcej o: