"One Punch Man" sezon 3. Kiedy zobaczymy trzeci sezon kultowego anime?

"One Punch Man" posiada rzeszę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością oczekują powstania nowego 3 sezonu tego anime. Kiedy mogą liczyć na jego premierę?

"One Punch Man". O czym jest?

"One Punch Man" to kolejna z propozycji z gatunku anime, która podbija świat. Anime to japoński film animowany, który wyróżnia się na tle tego rodzaju produkcji pochodzących z innych krajów. Japońskie anime są zazwyczaj rysowane odręcznie, po czym przenoszone są na ekrany komputerowe, gdzie dostosowywane są do potrzeb widzów telewizyjnych. 

"One Punch Man" to animowany serial telewizyjny, który powstał na bazie komiksów jak wiele tego typu produkcji. Ich sukces przełożył się na stworzenie serialu, który pokochali widzowie na całym świecie. 

Fabuła serii skupia się na postaci Saitamy, który był zwykłym człowiekiem, do momentu kiedy pewnego dnia postanowił zostać bohaterem. Monotonne życie zainspirowało go do tego, aby stać się potężnym, a co za tym idzie - unieszkodliwić swoich przeciwników bez trudu. Na swojej drodze spotyka cyborga Genosa, z którym wstępuje do Stowarzyszenia Bohaterów.

"One Punch Man". Kiedy premiera 3 sezonu?

"One Punch Man" liczy sobie jak do tej pory dwa sezony. Pierwszy, który zadebiutował w 2015 roku wyprodukowała japońska firma Madhouse, a postacie narysował Chikashi Kubota. Prawo do dystrybucji serii posiada firma VIZ Media. Duże zainteresowanie przygodami Saitamy doprowadziło do powstania drugiego sezonu, którego producentem w 2017 został JC Staff. Prawa do niego ponownie nabyło przedsiębiorstwo Viz Media.

Kiedy premiera 3 sezonu "One Punch Man"? Niestety jak do tej pory nie ma oficjalnych informacji na temat tego, czy serial zostanie wznowiony. W internecie można jednak znaleźć spekulacje na temat tego, że produkcja mogłaby wrócić na ekrany pod koniec 2022 roku. 

"One Punch Man" sezon 3. Gdzie oglądać dotychczasowe odcinki?

Gdzie oglądać 3 sezon "One Punch Man"? Dotychczas dostępne odcinku anime o ponadprzeciętnie silnym Saitamie można obejrzeć na platformie Netflix. Dostępne są tu jednak tylko epizody należące do pierwszej serii - jest ich 12, każdy ma długość około 24 minut. Lista odcinków prezentuje się następująco:

 1. Strażnik Sprawiedliwości
 2. Samotny Cyborg
 3. Naukowiec z obsesją
 4. Współczesny Ninja
 5. Największy mentor
 6. Przerażające miasto
 7. Największy uczeń
 8. Król głębin
 9. Nieugięty sprawiedliwy
 10. Niezrównane zło
 11. Wszechświatowy dominator
 12. Najsilniejszy bohater

Jak na razie nie ma informacji odnośnie tego, czy kolejne odcinki pojawią się na popularnej platformie streamingowej.

"One Punch Man". Obsada popularnego serialu

W obsadzie "One Punch Man" znajdziemy m.in. takie nazwiska jak:

 • Makoto Furukawa jako Saitama
 • Kaito Ishikawa jako Genos
 • Hikaru Midorikawa jako Garō
 • Aoi Yûki jako Tornado Terroru
 • Hiroki Yasumoto jako Król

Zobacz też: "Jak sprzedawać dragi w sieci" sezon 4. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Zobacz wideo Zobacz najnowszy odcinek!
Więcej o: