"You". To już oficjalne - Netflix potwierdza 4. sezon serialu [WIDEO, OBSADA]

Przed widzami jeszcze premiera trzeciego sezonu amerykańskiego serialu "You", a Netflix już poinformował jego fanów o sezonie czwartym. Na razie nie ujawniono jednak informacji na temat fabuły czy obsady produkcji.

Więcej na temat seriali i filmów znajdziesz na Gazeta.pl

Premiera trzeciego sezonu odbędzie już w piątek 15 października 2021 roku. To właśnie tego dnia na platformę Netflix trafią nowe odcinki "You".

Zobacz wideo "You", czyli jak niewinne zauroczenie zaczyna przybierać coraz niebezpieczniejszą formę. Zwiastun 3. sezonu

Zdjęcie ilustracyjne Netflix. Dodano 114 niezapowiedzianych produkcji

Serial "You" na platformie Netflix  - sezon czwarty potwierdzony

"You" to amerykański serial, który jest dostępny dla użytkowników platformy Netflix od grudnia 2019 roku. Produkcja jest adaptacją powieści o tym samym tytule. Jego fabuła opiera się przede wszystkim na obsesji głównego bohatera w stosunku do spotkanej kobiety.

Joe (Penn Badgley) to właścicielem księgarni, który zaczyna interesować się swoją klientką o imieniu Beck. Niewinne z pozoru zauroczenie zaczyna przybierać z czasem coraz niebezpieczniejszą formę.

Na chwilę obecną data premiery czwartego sezonu nie jest znana. Również jego fabuła pozostaje owiana tajemnicą. Potwierdzenie kolejnego sezonu "You", w formie krótkiego filmiku, pojawiło się natomiast w mediach społecznościowych Netfliksa, na dzień przed premierą nowych odcinków trzeciego sezonu.

 

Premiera i fabuła trzeciego sezonu "You" [ZWIASTUN]

Trzeci sezon serialu "You" będzie dostępny na platformie Netflix w Polsce już 15 października 2021 roku. Tym razem twórczyni powieści, na podstawie której powstał serial, była jedynie konsultantką podczas jego produkcji. Głównymi scenarzystami serialu będą, jak i do tej pory, Greg Berlanti i Sara Gamble.

W trzecim sezonie do obsady dołączają aktorzy i aktorki tacy jak: Dylan Arnold, Micheaela McNamus oraz Tati Gabrielle - znana np. z roli Prudence w serialu Netfliksa "Chilling Adventures of Sabrina".

Więcej o: