''The Walking Dead'' - sezon 11. Kiedy premiera drugiej części?

Kiedy premiera drugiej części ''The Walking Dead'' sezon 11? Finałowy odcinek pierwszej pojawił się ledwie kilka dni temu, a już fani oczekują na dokończenie ostatniego sezonu popularnego serialu.

''The Walking Dead'' - sezon 11 - ostatnia odsłona podzielona na dwie części

11 sezon ''The Walking Dead'' został podzielony na dwie części. Pierwsza była emitowana pomiędzy 22 sierpnia a 10 października bieżącego roku. Na kolejne 8 z 24 ostatnich odcinków będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Czy to długo? Pierwsza odsłona wzbudziła dość pozytywne recenzje, jednak wśród entuzjazmu pojawiają się też głosy krytyki. Na Filmweb.pl oceny poszczególnych odcinków wahają się pomiędzy 7.6 a 8.1/10. Trzeba przy tym przyznać, że twórcy oszczędnie dzielili się informacjami o nowej odsłonie ''The Walking Dead'' z widzami. Pierwszy trailer pojawił się dopiero na miesiąc przed premierą. 

Jak na serial, który przez ponad dekadę wzbudza duże zainteresowanie, wynik jest przynajmniej niezły. Tym bardziej czekamy na powrót bohaterów ''The Walking Dead'', którzy znów będą musieli stawić czoła Żniwiarzom i gniewowi matki natury. Adaptacja cenionego komiksu znów przeniesie nas do strasznego, ale niezwykle klimatycznego świata opanowanego przez zombie. Tutaj każdy na każdym kroku trzeba walczyć o przetrwanie. W pierwszej części 11 sezonu czuliśmy to przynajmniej kilkukrotnie - zwłaszcza w opuszczonym tunelu. Lokacja w bazie wojskowej była mniej udana, ale i jej trudno odmówić klimatu, który przypadł do gustu fanom postapo.  

''The Walking Dead'' sezon 11 - obsada serialu

Kogo oglądaliśmy i zobaczymy w 11 sezonie ''The Walking Dead''? Obsada serialu to m.in.:

  • Maggie Green - Lauren Cohan
  • Negan -  Jeffrey Dean Morgan
  • Carol - Melissa McBride
  • Lydia - Cassady McClincy
  • Rosita - Christian Serratos
  • Daryl Dixon - Norman Reedus
  • Mercer - Michael James Shaw

''The Walking Dead'' - sezon 11. Kiedy premiera?

Jeszcze kilka miesięcy potrzeba nam czekać na drugą część 11 sezonu ''The Walking Dead''. Kiedy rozpocznie się premiera następnych ośmiu odcinków popularnego serialu? Na świecie będzie miała miejsce od 20 lutego 2022 (Stany Zjednoczone). Polscy widzowie zaczekają dłużej, ale nie będzie im dane bardzo się niecierpliwić. W Polsce zobaczymy drugą część 11 sezonu ''The Walking Dead'' już 21 lutego 2022. 

Gdzie oglądać 11 sezon ''The Walking Dead''?

Gdzie oglądać drugą część 11 sezonu ''The Walking Dead''? W naszym kraju tytuł będzie dostępny w telewizji Fox. Z całą pewnością będzie on jednym z najgłośniejszych i najważniejszych tytułów w jej ramówce. 

Początkowe doniesienia mówiły o przerwach liczących kilka tygodni, ale prawdopodobnie upłynie następnych kilka miesięcy, nim obejrzymy ostatnie 8 z 24 epizodów tworzących 11 sezon. Wiemy, że na tym zakończy się seria ''The Walking Dead'', która wystartowała ponad dekadę temu, bo w 2010 r. Pocieszeniem dla wiernych widzów ma być to, że finałowy sezon jest znacznie dłuższy, niż dotychczas bywało. 

Wątki obecne w uniwersum będą jednak jeszcze kontynuowane w dodatkowych produkcjach. Wśród nich pojawią się seriale i pełnometrażowe filmy. Dotychczas fani świata pełnego zombie mogli zapoznać się m.in. z prequelem ''Fear the Walking Dead'' i ''The Walking Dead: World Beyond''. 

Zobacz też: "Czarna lista" sezon 9. Kiedy poznamy dalsze losy Raymonda Reddingtona? Gdzie oglądać serial?

Zobacz wideo Zobacz najnowszy odcinek Popkultury
Więcej o: