Premiera polskiego "The Office" już niebawem. Pierwsze recenzje są wyjątkowo zachęcające [OBSADA]

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć polską wersję "The Office". W internecie pojawiają się już pierwsze recenzje. Okazuje się, że są przychylne. Gdzie i kiedy obejrzeć polskie "The Office"? Odpowiadamy.

Przeczytaj więcej informacji o serialach na stronie głównej Gazeta.pl.

20 lat temu powstał brytyjski serial "The Office" Rickiego Gervaisa i Stephena Merchanta. Widzowie BBC zakochali się w absurdalnym humorze produkcji, a format z czasem zaczął wędrować po całym świecie: lokalne wersje powstały w takich krajach jak Finlandia, Chile i USA. W Stanach Zjednoczonych serial doczekał się aż dziewięciu sezonów i przyniósł popularność na całym świecie m.in. Steve'owi Carellowi i Johnowi Krasinskiemu. W końcu i my doczekaliśmy się polskiej wersji "Biura".

Zobacz wideo "The Office PL". Jest pierwszy zwiastun polskiej wersji serialu

Polskie "The Office". Są już pierwsze recenzje polskiej produkcji

Zdaniem recenzenta z antyweb.pl, w przypadku polskiego "The Office" można mówić o własnej tożsamości serialu, choć potrzebny jest czas, by została ona na dobre wykształcona. "Na tę chwilę zbyt oczywiste są nawiązania i przełożone 1:1 niektóre sceny czy dialogi" - czytamy. Jednak zdaniem recenzenta, podczas oglądania serialu można się uśmiać.

"Twórcy zapowiadali jazdę po bandzie i rzeczywiście miejscami starają się balansować na krawędzi lub przekroczyć granicę dobrego smaku, ale odnoszę wrażenie, że stać ich na więcej" - wyjaśnia i podsumowuje: "Po zobaczeniu 1. sezonu The Office PL napiszę więc wprost: chcę jak najszybciej zobaczyć 2. sezon, tylko zmieńcie tę czołówkę. Błagam".

Zdaniem recenzenta Antyradia, "mamy do czynienia z naprawdę 'polskim' dziełem". Dziennikarz chwali produkcje za: dobre żarty, elementy humorystyczne, interesujące pomysły na fabułę, świetną pracę kamery (która jest kluczowa w gatunku mockumentary) i mocną obsadę. "Dzięki temu summa summarum otrzymujemy naprawdę niezły serial" - podsumowuje.

Premiera polskiej wersji "The Office". Gdzie i kiedy obejrzeć serial?

Na premierę serialu nie będziemy musieli długo czekać, gdyż zaplanowano ją już na piątek 22 października. Serial obejrzymy w CANAL+ PREMIUM i w CANAL+ online na canalplus.com.

W głównych rolach w polskim "The Office" wystąpią: Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz oraz Kornelia Strzelecka, Monika Kulczyk, Mikołaj Matczak, Jan Sobolewski, Marcin Pempuś, Adam Bobik. Produkcją zajmują się Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński, a zdjęcia nakręcił Paweł Chorzępa.

Amerykańską wersję można natomiast oglądać w serwisach Netflix, CANAL+ online i Amazon Prime Video.

Więcej o: