''Mandalorian'' - sezon 3. Kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Kiedy będzie dostępny 3 sezon serialu ''Mandalorian''? Fani seriali związanych z uniwersum ''Star Wars'' z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki produkcji. W dwóch pierwszych sezonach jej oceny były bardzo dobre.

''Mandalorian'': sezon 3. Treść serialu

Czy 3 sezon serialu ''Mandalorian'' spotka się z tak przychylnymi reakcjami widzów i krytyków, jak dwie pierwsze serie opowieści o mandaloriańskim łowcy Dinie Djarinie? Noty wystawione choćby na polskim Filmweb.pl mówią same za siebie: 8.2/10 u widzów i 6.8/10 według krytyków. W świetle opinii, które można spotkać w Internecie, serial mający premierę w 2019 r. stał się dowodem na to, że świat ''Star Wars'' można przedstawić w inny, bardzo atrakcyjny sposób. Sukces sprawił, że postanowiono stworzyć dodatkowe produkcje - ''Book of Bobba Fett'' i ''Star Wars: Obi-Wan Kenobi''. Co jeszcze może zachęcić niezdecydowanych do zainteresowania się dziełem Jona Favreau i Dave'a Filoniego? Serial został wręcz obsypany nagrodami branżowymi i nominacjami do nich. Zdobył m.in. wiele nagród Emmy i był nominowany do Złotego Globa jako ''najlepszy serial dramatyczny''. Decyzja Walt Disney Company o tym, by go wyprodukować, okazała się być świetnym posunięciem. 

Dotychczas poznaliśmy dwa sezony przygód mandaloriańskiego łowcy głów Din Djarina, który pięć lat po wypadkach znanych z ''Powrotu Jedi'' przemierza galaktykę w poszukiwaniu nowych wyzwań. Choć złowrogie Imperium już nie istnieje, to granemu przez Pedro Pascala bohaterowi nie jest po drodze także z władzą reprezentowaną przez Nową Republikę - stąd wybiera raczej Zewnętrzne Rubieże. Wiele zmienia się, gdy na swej drodze spotyka władającego Mocą Grogu, znanego jako Baby Yoda i pochodzącego z tej samej rasy, co dawny mistrz Jedi. Spekuluje się, że trzeci sezon serialu ''Mandalorian'' może opowiadać o walce toczonej pomiędzy głównym bohaterem a Bo-Katan o władanie nad Mrocznym Mieczem. 

'One Punch Man' "One Punch Man" sezon 3. Kiedy zobaczymy trzeci sezon kultowego anime?

''Mandalorian'' sezon 3: kiedy premiera?

Kiedy premiera 3 sezonu serialu ''Mandalorian''? Okazuje się, że na kolejne odcinki nie będzie trzeba zbyt długo czekać. Wiadomo, że pojawią się na początku 2022 r. Nie jest to bardzo długi okres, biorąc pod uwagę fakt, że już w grudniu 2021 r. ma pojawić się serial ''The Book of Boba Fett''. Wielbiciele ''Star Wars'' powinni więc być szczególnie zadowoleni i zajęci na przełomie 2021 i 2022 r. Aktualnie ekipa filmowa powróciła na plan po to, by kręcić nowe odcinki kolejnego sezonu. Zwiastun spodziewany jest pod koniec roku - być może przy okazji pojawienia się serialu ''The Book of Boba Fett''.

 ''Mandalorian'' sezon 3 - obsada serialu

Kogo zobaczymy w 3 sezonie serialu ''Mandalorian''? Obsada z pewnością nie obędzie się bez ulubieńca widzów, czyli Grogu. Jeśli chodzi o głównych bohaterów, to ponownie zobaczymy odtwórcę głównej roli Pedro Pascala, ale też Katee Sackhoff (Bo-Katan) i Giancarlo Esposito (Moff Gideon). Zabraknie za to Giny Carano grającej Carę Dune, która rozstała się z ekipą w atmosferze skandalu po jednym ze wpisów w mediach społecznościowych. Prawdopodobnie wraz z Carano zniknie też grana przez nią bohaterka. 

'Alienista'. Dakota Fanning jako Sara Howard, Luke Evans jako John Moore i Daniel Brühl jako Dr Laszlo Kreizler "Alienista" sezon 3. Czy jest szansa na kontynuację serialu? [gdzie oglądać, obsada]

''Mandalorian'' sezon 3: gdzie oglądać serial?

Gdzie oglądać 3 sezon serialu ''Mandalorian''? Niestety, ale obejrzenie nowych odcinków zaraz po premierze może być trudne. Wszystko dlatego, że będą one dostępne na platformie Disney+. Ta zaś pojawi się w naszym kraju dopiero w drugiej połowie 2022 r.

Zobacz też: "Outer Banks" sezon 3. Kiedy na ekrany trafi trzecia odsłona przygód "Płotek"?

Zobacz wideo Zobacz najnowszy odcinek
Więcej o: