Meryl Streep i Kit Harington w obsadzie serialu o zmianach klimatycznych

Meryl Streep, Sienna Miller i Kit Harington dołączyli do obsady serialowej antologii o zmianach klimatycznych zatytułowanej "Extrapolations". Produkcja ma liczyć osiem odcinków.

Serial, który jest obecnie w fazie produkcji, opowiada różne historie poruszające temat nadchodzących zmian na planecie i tego, jak wpłyną na miłość, wiarę, pracę i rodzinę. Ma to być osiem połączonych ze sobą odcinków, a scenariusz każdego z nich będzie śledzić światowy bój o przetrwanie Ziemi w skali ogólnoludzkiej i osobistej bohaterów.

Więcej informacji o zmianach klimatycznych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wcześniej w obsadzie znaleźli się również Tahar Rahim, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, David Schwimmer i Adarsh Gourav. Twórcą "Extrapolations" jest Scott Z. Burns. Jest scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym produkcji.

- Jedyne, co wiemy na pewno o przyszłości, to to, że wszyscy zmierzamy tam razem – i zabieramy ze sobą nasze nadzieje, lęki, apetyty, kreatywność, zdolność do miłości i upodobanie do zadawania bólu - mówi Burns. - Nasz serial wykorzystuje te same narzędzia, z których gawędziarze korzystają od zarania dziejów, aby czas nam się nie skończył - dodaje.

Zobacz wideo Prof. Lidia Morawska: Zanieczyszczenie powietrza jednym z największych zagrożeń dla ludzkości

Na razie nie wiadomo, w kogo wcieli się Meryl Streep, ale wiemy, że Miller zagra biolożkę morską Rebeccę Shearer, Harington Nicholasa Biltona, dyrektora generalnego przemysłowego giganta, Rahim - Ezrę Haddada, człowieka zmagającego się z utratą pamięci, Rhys pojawi się jako Junior, deweloper nieruchomości, Diggs będzie w serialu Marshallem Zuckerem, rabinem z południowej Florydy, Chan gra Natashę Alper, samotną matkę i bankierkę mikrofinansów, Schwimmer - Harrisa Goldblatta, ojca nastoletniej córki, a Gourav Gaurava, kierowcę do wynajęcia.

Serial powstaje dla Apple TV+.

Więcej o: