''Paradise PD'' - sezon 4. Kiedy obejrzymy kolejne odcinki?

Kiedy nowe odcinki ''Paradise PD''? 4 sezon kontrowersyjnego serialu animowanego jest już wyczekiwany przez wiernych widzów. Niestety, przyjdzie im jeszcze trochę poczekać.

O czym jest ''Paradise PD''?

W oczekiwaniu na 4 sezon ''Paradise PD'' warto pokrótce przypomnieć fabułę animacji. Powstała ona jako dzieło Rogera Blacka i Waco OGuina - znanych za sprawą popularnego serialu ''Brickleberry''. Kontrowersyjny humor, który znamy z historii o wyjątkowo złośliwym niedźwiadku Malloy'u, obecny jest też w ''Paradise PD''. Tyle tylko, że rzecz dzieje się nie w parku narodowym rywalizującym z Yellowstone, ale gdzieś na spalonym słońcem Południu Stanów Zjednoczonych. Akcja rozgrywa się na posterunku policyjnym w miejscowości Paradise. Ostatnią rzeczą, którą posiadają miejscowi stróże prawa, jest jednak talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych. Główne postaci nieco przypominają grupę strażników z Brickleberry. Szefem jest tu zgorzkniały Randall, dawniej świetny gliniarz, który nie może pozbierać się po incydencie z przeszłości. Wybić próbuje się jego niezdarny syn Kevin, który do policji dostał się tylko dlatego, że jego matka jest burmistrzem. Policjantka Gina jest piękną socjopatką, której boją się wszyscy zatrzymani, zaś pies Pocisk ma wyraźny problem z narkotykami. Na posterunku w Paradise pojawiają się też liczący 80 lat biseksualista Hopson i otyły Dusty Marlow.

Humor obecny w ''Paradise PD'' jest mocno kontrowersyjny - z pewnością nie wszystkim widzom przypadnie do gustu. W trakcie wyświetlania poprzedniego sezonu ogromne kontrowersje wzbudziło pojawienie się w jednym z odcinków Jezusa, który schodzi z krzyża po to, by zabić swoich wrogów i znika w towarzystwie roznegliżowanych kobiet. Petycję odnośnie tego, by Netflix wycofał produkcję, podpisało ponad 520 tys. internautów.  

''Paradise PD'' - sezon 4. Kiedy spodziewać się kolejnych odcinków?

Jak długo zaczekamy na 4 sezon ''Paradise PD''? Kiedy pojawią się nowe odcinki? Trzecia seria pojawiła się na platformie Netflix 12 marca 2021 r. Niestety, nie mamy wielu informacji odnośnie tego, kiedy pojawi się nowa odsłona produkcji i ile odcinków będzie liczyć. Na anglojęzycznych portalach bardzo często pojawia się przekonanie, że 4 sezon ''Paradise PD'' będzie dostępny na platformie Netflix wiosną 2022 r. Możliwe, że będzie to marzec. 

''Paradise PD'' - sezon 4. Obsada serialu

Kto użyczył swojego głosu w polskiej wersji językowej ''Paradise PD''? Obsada dubbingu w naszym języku to m.in.:

  • Tomasz Dedek - Randall Crawford
  • Piotr Janusz - Kevin Crawford
  • Jakub Wieczorek - Pocisk
  • Sebastian Perdek - Dusty Marlow
  • Zuzanna Saporznikow - Gina Jabowski
  • Magdalena Wójcik - Karen Crawford
  • Tomasz Jarosz - Robby

W mniejszych rolach można było usłyszeć też takich aktorów, jak Edyta Olszówka, Antoni Królikowski, Jarosław Boberek czy Tomasz Borkowski.

''Paradise PD'' sezon 4 a odcinki z najwyższymi ocenami na Filmweb.pl

Jakie są oczekiwania na kilka miesięcy przed pojawieniem się 4 sezonu ''Paradise PD''? Odcinki z poprzednich trzech sezonów spotkały się z reguły z dobrym przyjęciem. Średnia ocen na Filmweb.pl to 7.1/10. To niezły wynik, choć wspominane  ''Brickleberry'' oceniono aż o 1 punkt wyżej. Trudno nie ulec wrażeniu, że nowa produkcja Rogera Blacka i Waco O'Guina pozostaje wciąż nieco w cieniu swojej poprzedniczki. Oczekiwania po sukcesie ''Brickleberry'' były bardzo duże. Charakterystyczne, że najwyżej oceniony odcinek ''Paradise PD'' to siódmy epizod drugiego sezonu. Policjanci z Paradise udają się w nim do... Brickleberry. Wszystko po to, by poszukiwać zaginionego Malloya.

Zobacz też: ''Dexter'' sezon 9. Kiedy doczekamy się nowych odcinków?

Zobacz wideo Zobacz najnowszy odcinek
Więcej o: