''Umbrella Academy'' - sezon 3. Kiedy premiera nowych odcinków?

Kiedy pojawi się 3 sezon serialu ''Umbrella Academy''? Zdjęcia do nowych odcinków popularnej serii o młodych superbohaterach zakończyły się w sierpniu. Znamy już tytuły poszczególnych epizodów.

''Umbrella Academy'' sezon 3 - o czym jest serial?

O czym jest ''Umbrella Academy''? Trzeci sezon będzie kontynuacją dość szczególnej opowieści o superbohaterach. Fabuła zawiązuje się dzięki pewnemu dziwnemu wypadkowi: jednego dnia w 1989 r. kilkudziesięciu kobietom rodzą się dzieci. Najdziwniejsze jest jednak to, że żadna z nich nie była w ciąży. Siedmioro spośród nich zostaje adoptowanych przez ekscentrycznego miliardera Reginalda Hargreevesa. Bogacz chce stworzyć sobie z nich drużynę, która ma uratować świat przed zagładą. Tak rodzi się ''The Umbrella Academy'' do której należy szóstka spośród adoptowanych dzieci. W tym czasie Numer Siedem prowadzi zwyczajne życie.   

Choć z czasem każde z nich wybiera własną drogę, to na wieść o śmierci przybranego ojca znów nawiązują ze sobą kontakt. Ich celem jest odkrycie okoliczności śmierci Reginalda Hargreevesa, jednocześnie coraz bardziej przeraża ich widmo globalnej apokalipsy. Wiedzą o niej, bo jeden spośród członków drużyny wrócił z przyszłości. Czy szczególne moce młodych superbohaterów wystarczą, by uratować świat, czy też górę wezmą różnice charakterów? Odpowiedzi na te pytania poznamy oglądając kolejne odcinki serialu - wiele wątpliwości rozwieje też 3 sezon ''Umbrella Academy''. 

''Umbrella Academy'' sezon 3 - kiedy zobaczymy kolejne odcinki?

Ile będziemy czekać na 3 sezon ''Umbrella Academy''? Kiedy zobaczymy pierwsze nowe odcinki? Poprzedni sezon miał premierę 31 lipca 2020 r. Wiadomo, że zdjęcia do kolejnego trwały od lutego do sierpnia 2021 r. Według doniesień z planu filmowego duże znaczenie w opóźnieniu prac nad kolejnymi odcinkami miała pandemia. 3 sezon ''Umbrella Academy'' nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Spekuluje się, że realny termin to pierwszy kwartał 2022 r. Znamy jednak tytuły wszystkich 10 odcinków tworzących następny sezon. Będą to:

 1. Meet the Family
 2. World's Biggest Ball of Twine
 3. Pocket Full of Lightning
 4. Kugelblitz
 5. Kindest Cut
 6. Marigold
 7. Auf Wiedersehen
 8. Wedding at the End of the World
 9. Six Bells
 10. Oblivion

Nie ma jeszcze daty premiery trzeciego sezonu, ale w mediach pojawiają się już informacje o tym, że powstanie także czwarta seria ''Umbrella Academy''.

Zobacz też: "Alienista" sezon 3. Czy jest szansa na kontynuację serialu? [gdzie oglądać, obsada]

''Umbrella Academy'' sezon 3: obsada popularnego serialu

Kogo możemy spodziewać się w nowych odcinkach 3 sezonu ''Umbrella Academy''? Obsada w poprzednich seriach składała się m.in. z:

 • Elliot Page - Vanya Hargreeves
 • Tom Hopper -  Luther Hargreeves
 • David Castenada - Diego Hargreeves
 • Emmy Raver-Lampman - Allison Hargreeves
 • Robert Sheehan - Klaus Hargreeves
 • Aidan Gallagher - Numer Pięć
 • Justin H. Min - Ben Hargreeves

Do obsady w nowym sezonie dołączą m.in. Justin Cornwell, Britne Oldford, Genesis Rodriguez, Cazzie David, czy Jake Epstein.

''Umbrella Academy'' comics

''Umbrella Academy'' comics. Sukces komiksowej serii był podstawową zachętą dla przeniesienia tej fabuły na plan filmowy. Jej autorami są scenarzysta Gerard Arthur Way i rysownik Gabriel Bá. Sukcesem zakończyła się już premiera ''Umbrella Academy: The Apocalypse Suite'' z 2007 r. Seria miała mieć sześć części. Później kilkukrotnie ją przedłużano. Od 2021 r. zaczęto wydawać poboczny cykl ''Opowieści z Akademii Umbrella''. 

Zobacz też: "Paradise PD" sezon 4. Kiedy na ekrany powróci popularny serial animowany dla dorosłych?

Zobacz wideo Zobacz najnowszy odcinek
Więcej o: