Halloween 2021 - filmy do obejrzenia w telewizji [PROGRAM TV - TVN, TVN7, Polsat, Puls]

Halloween 2021. Jakie filmy będzie można zobaczyć w telewizji w niedzielę 31 października? Co mają w ten dzień do zaoferowania stacje takie jak: TVN, Polsat, Puls czy TVN7? Poniżej przedstawiamy program telewizyjny z opisami filmów.

W większości krajów Halloween obchodzony jest w wieczór 31 października. Co z tej okazji będziemy mogli zobaczyć na poszczególnych stacjach telewizyjnych?

Zobacz wideo Londyn 1966 roku jest kolorowym, zachwycającym miejscem. Szybko okazuje się, że nie do końca... Będzie strasznie

Halloween 2021 - program TV. Jakie filmy obejrzymy w telewizji w niedzielę 31 października?

Poniżej przedstawiamy kilka filmowych propozycji, które będzie można obejrzeć już 31 października w naziemnej telewizji cyfrowej.

"Mumia powraca" - TVN 7 (godz. 17:35)

  • Film przygodowy, który jest kontynuacją produkcji "Mumia" z 1999 roku. W tej części bohaterowie będą musieli ponownie zmierzyć się z mumią, która będzie próbowała odzyskać władzę. Film stanowi ciekawą propozycję dla fanów pierwszej części filmu, a także produkcji z udziałem aktora Brendana Frasera.

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" - TV Puls (godz. 20:00)

  • Kolejna i jednocześnie najnowsza część "Piratów z Karaibów", tym razem w reżyserii Joachima Rønninga i Espena Sandberga. W tej części Jack Sparrow (Johnny Depp) będzie musiał zdobyć Trójząb Posejdona. Film miał mieszane opinie i zdobył trzy nominacje do Złotych Malin. Został jednak doceniony nagrodą TEEN CHOICE - może więc przypaść do gustu nieco młodszej publiczności.

Więcej o kulturze na stronie głównej Gazeta.pl.

"Przemytnik" - TVN (godz. 22:35)

  • Film z 2018 roku w reżyserii Clinta Eastwooda. Fabuła opiera się na historii ponad 80-letniego kierowcy, który zostaje wmieszany w przemyt narkotyków dla meksykańskiego kartelu. Film otrzymał nominację Japońskiej Akademii Filmowej jako "Najlepszy film zagraniczny".  

"Legenda Herkulesa" (godz. 22:10)  i "Wpół do śmierci" (godz. 0:20) - Polsat

  • "Legenda Herkulesa" to film fantasy rozgrywający się w Starożytnej Grecji. Z kolei "Wpół do śmierci" jest filmem sensacyjnym z wątkiem skupionym na walce agenta FBI z bandytą, który przetrzymuje grupę zakładników.  
Więcej o: