"Dom z papieru". Druga część 5. sezonu trafi na Netfliksa jeszcze w tym roku! [ZWIASTUN]

Netflix opublikował w środę oficjalny zwiastun drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru". Nadchodzące epizody będą zwieńczeniem uwielbianej na całym świecie opowieści o największym napadzie w historii. "W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota" - czytamy w materiałach prasowych Netfliksa. Czy złodziejom się powiedzie?

"Zostało tylko 30 dni, zanim świat odkryje losy Profesora (Álvaro Morte) i jego gangu" - czytamy w materiałach prasowych Netfliksa. Światowa premiera "Domu z papieru" odbędzie się 3 grudnia 2021 roku. 

Zwiastun "Domu z papieru". "Profesor popełnia największy błąd swojego życia"

"Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor popełnia największy błąd swojego życia" - czytamy. 

W środę 3 listopada na 30 dni przed premierą drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru" Netflix opublikował zwiastun ostatnich odcinków serialu. Z udostępnionych kadrów można wywnioskować, że będzie to wzruszające pożegnanie. Przed Profesorem trudne zadanie - musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego planu. Ocalenie wszystkich członków ekipy może nie być łatwe. Czy największy skok w historii się powiedzie? Kto zginie? Kto ocaleje? Odpowiedzi na te pytania poznamy już za miesiąc. 

Zobacz wideo Zwiastun II części 5 sezonu "Domu z papieru". "Profesor popełnia największy błąd swojego życia"

Więcej informacji na temat seriali Netfliksa znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Dom z papieru". Obsada 5. sezonu

W obsadzie drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru" zobaczymy takie gwiazdy jak: Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Rodrigo de la Serna i Najwa Nimri.

Ostatnie sezony serialu powstały we współpracy Nerfliksa oraz Vancouver Media - to firma, którą pod koniec 2016 r. założył Alex Pina, reżyser "Domu z papieru". Do tej pory w ramach kooperacji powstały też produkcje: "The Pier", "White Lines" i "Sky Rojo".

Więcej o: