''Attack on Titan'' sezon 4. Kiedy premiera drugiej części?

Kiedy zobaczymy premierę kolejnych odcinków ''Attack on Titan''? Sezon 4 został przerwany i trzeba będzie jeszcze poczekać na jego następną część. Japońska produkcja zgromadziła dużą liczbę fanów, którzy mocno się niecierpliwią.

''Attack on Titan'' sezon 4. O czym jest serial animowany?

O czym jest ''Attack on Titan''? Sezon 4 anime został podzielony na dwie części. Samo ''Shingeki no Kyojin'' emitowane jest od 2013 r. Poszczególne sezony dzielą niestety dość długie przerwy. Przenosimy się tu do świata po apokalipsie, którą zgotowała ludziom rasa tytanów. Ludzkość musi się kryć za murami, które są nie do przebycia dla jej pogromców. Wszelkie próby wydostania się z nich kończą się klęską. Niestety, w końcu krwiożerczym istotom udaje się przebyć pierwszy z murów. W ataku ginie matka Erena, który jest głównym bohaterem serialu. Po uzyskaniu odpowiedniego wieku postanawia zostać żołnierzem. Jego celem staje się walka z tytanami. Jaki będzie miała finał? Z odpowiedzią należy poczekać do końca 4 i finałowego sezonu serii. 

Trudno nie wspomnieć o świetnych ocenach, jakie uzyskuje wśród widzów ''Attack on Titan''. Sezon 4 nie był pod tym względem wyjątkiem. Na polskim Filmweb.pl serial animowany uzyskał bardzo dobrą średnią ocen 8,3 / 10. Przypomnijmy, że powstał on na podstawie mangi, której pierwszy tom pojawił się na rynku w marcu 2010 r. Dzieło Suzukaze Ryo i Hajime Isayamy jeszcze przed emisją serialu sprzedało się w 10 milionach egzemplarzy.  

''Attack on Titan'' sezon 4 - kiedy była premiera pierwszej części?

Ile jeszcze przyjdzie nam czekać na nowe odcinki ''Attack on Titan''? Sezon 4 został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich w Japonii miała premierę w grudniu 2020 r. Liczyła sobie 16 epizodów. Jednocześnie w czerwcu 2021 r. wyszedł ostatni tom mangi. Finalnie aż do końca nie było wiadomo, czy ostatni sezon będzie liczył 16 odcinków, czy też zostanie przedłużony.

Zobacz też: "One Punch Man" sezon 3. Kiedy zobaczymy trzeci sezon kultowego anime?

Kiedy premiera ''Attack on Titan'' sezon 4 cz. 2?

Kiedy premiera drugiej części 4 sezonu ''Attack on Titan''? Wielu widzów trudem zdobywa się na cierpliwość. Trzeba zresztą przyznać, że od pierwszej części finałowego sezonu minęło już trochę czasu. Obecnie panuje przekonanie, że ostatnie odcinki serii zostaną wyemitowane w styczniu 2022 r. Początek nowego roku będzie więc bardzo emocjonujący dla fanów serii. Dokładną datą premiery ma być 9 stycznia. Wtedy zostanie wyemitowany odcinek o tytule ''Wyrok''. Informacja ta pojawiła się niedawno wraz z nowym zwiastunem.

''Attack on Titan'' sezon 4 - gdzie oglądać kolejne odcinki?

Gdzie oglądać kolejne odcinki 4 sezonu ''Attack on Titan''? Nie ma jeszcze informacji co do tego, gdzie będzie można obejrzeć serial w Polsce. Za jego dystrybucję poza Japonią będzie odpowiedzialny amerykański koncern Crunchyroll. Pierwszy sezon był emitowany od 2013 r. w japońskiej telewizji MBS. Warto dodać, że powstały też spin-offy i aż cztery gry wideo.  

''Attack on Titan'' sezon 4. Obsada dubbingu 

Jak prezentuje się obsada dubbingu 4 sezonu ''Attack on Titan''? W oryginalnej japońskiej wersji głos pod główne postaci podłożyli:

  • Eren Yaeger - Yuji Kaji
  • Mikasa Ackerman - Yui Ishikawa
  • Armin Arlert - Marina Inoue
  • Levi Ackerman - Hiroshi Kamiya
  • Hanji Zoe - Romi Pak

Zobacz też: ''Paradise PD'' - sezon 4. Kiedy obejrzymy kolejne odcinki?

Zobacz wideo Zobacz najnowszy odcinek
Więcej o: